هتل های ۳ ستاره یزد

رزرو هتل آنتیک ملک التجار یزد از تاریخ يک‌شنبه چهارم تير به مدت 2 شب (قیمت ها به ریال می باشد)
نوع اتاق صبحانه رایگان جمع پرداختی دو شب تعداد اتاق
یک تخته
دو تخته
دبل
سه تخته
سه تخته ویژه
وان + پنجره ارسی
اتاق VIP
سه تخته VIP
اتاق آینه + جکوزی
اتاق VIP
دبل
 
رزرو این هتل صد در صد آنلاین و 24 ساعته می باشد
آدرس
یزد - خیابان قیام - بازارچه پنجه علی - هتل تاریخی ملک التجار
امکانات
یخچال، تلویزیون، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، نمازخانه، لابی، ماهواره، کافی شاپ، اینترنت در لابی،
توضیحات
*اینترنت هتل رایگان نمیباشد.* * کودکان زیر 2 سال رایگان می باشد. * * سرویس اضافی بصورت کاناپه تخت خواب شو می باشد. * قوانین کنسلی : - اعلام کنسلی از 20 تا 11 روز قبل از ورود مسافر، 20% هزینه یک شب به ازای هر اتاق توسط هتل کسر خواهد گردید. - اعلام کنسلی از 10 تا 6 روز قبل از ورود مسافر، 30% هزینه یک شب به ازای هر اتاق توسط هتل کسر خواهد گردید. - اعلام کنسلی از 5 روز تا 48 ساعت قبل از ورود مسافر، 50% هزینه یک شب به ازای هر اتاق توسط هتل کسر خواهد گردید. - اعلام کنسلی از 48 ساعت قبل از ورود مسافر، 70% هزینه یک شب به ازای هر اتاق توسط هتل کسر خواهد گردید.
تسهیلات ویژه:
سه ستاره تاپ
درباره هتل آنتیک ملک التجار یزد
هتل آنتیک سه ستاره ملک التجار یزد اولین هتل خشتی در جهان در بافت تاریخی شهر یزد جنب بازار و میدان خان است که در سال 1376 در خانه ای تاریخی با همین نام متعلق به یکی از تجار باسابقه یزد، حاجی علی عسکر شیرازی تاسیس شده است. حاجی علی عسکر شیراز از سوی پادشاه آن زمان، ناصرالدین شاه به دلیل عملکرد مثبتش در حوزه تجارت لقب ملک التجار را دریافت کرده بود. این خانه دارای 23 باب اتاق می باشد که هر اتاق ویژگی های خاص خود را دارد. دیوار و سقف بیشتر اتاق ها نقاشی شده است که بعضا از آب طلا برای نقاشی استفاده کرده اند. نقاشی های زیبا و دیدنی این خانه اثر هنرمندان شیرازی است که طی روایتی 10 سال به طول انجامیده است. قسمت های مختلف این خانه عبارتند از: ورودی زیبا، هشتی شش ضلعی، قسمت زمستانه، تابستانه، بهارخواب، شاه نشین، ستون های چوبی شگفت انگیز، حیاط جالب، بادگیر زیبا، حوض بزرگ و راهروهای زیرزمینی که قسمت های مختلف بنا را به یکدیگر مرتبط می کنند بر زیبایی این بنا افزوده است. اینترنت بیسیم، پزشک on call، پوشش کامل بیمه برای گردشگران، صندوق امانات، امکان رزرو بلیط هواپیما و قطار، ارائه خدمات سوارکاری با اسب و شتر، برگزاری تورهای یزد گردی و کویر نوردی و بازدید از حیات وحش منطقه با راهنمای محلی از جمله امکانات این هتل می باشند.
فاصله هتل تا اماکن مهم
فاصله تا مسجد امیرچخماق یزد: 6 دقیقه پیاده - 2 دقیقه با ماشین(500 متر)
فاصله تا آتشکده زرتشتیان یزد: 29 دقیقه پیاده - 6 دقیقه با ماشین(2.3کیلومتر)
فاصله تا آب انبار شش بادگیری یزد: 18 دقیقه پیاده - 4 دقیقه با ماشین(1.5 کیلومتر)
فاصله تا مسجد جامع کبیر یزد: 10 دقیقه پیاده - 3 دقیقه با ماشین(800 متر)
فاصله تا حمام خان یزد(گرمخانه نور): 10 دقیقه پیاده - 3 دقیقه با ماشین(850 متر)

رزرو هتل سنتی مهر یزد از تاریخ يک‌شنبه چهارم تير به مدت 2 شب (قیمت ها به ریال می باشد)
نوع اتاق صبحانه رایگان جمع پرداختی دو شب تعداد اتاق
یک تخته
دو تخته
سه تخته
چهارتخته
سوئیت VIP
قیمت هر نفر اضافه مبلغ 720,000 ریال می باشد  
رزرو این هتل صد در صد آنلاین و 24 ساعته می باشد
آدرس
استان یزد - شهر یزد - خیابان قیام - کوچه لب خندق - هتل سنتی مهر یزد
امکانات
یخچال، تلویزیون، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، پارکینگ، ماهواره، سالن ورزش، فروشگاه و غرفه، کافی شاپ، اینترنت در لابی، بیلیارد،
توضیحات
سرویس اضافی بصورت کاناپه تخت خواب شو می باشد. کودکان زیر 2 سال رایگان می باشد. اینترنت رایگان می باشد. پارکینگ(با فضای محدود در روزهای شلوغ) قوانین کنسلی : - اعلام کنسلی از 20 تا 11 روز قبل از ورود مسافر، 20% هزینه یک شب به ازای هر اتاق توسط هتل کسر خواهد گردید. - اعلام کنسلی از 10 تا 6 روز قبل از ورود مسافر، 30% هزینه یک شب به ازای هر اتاق توسط هتل کسر خواهد گردید. - اعلام کنسلی از 5 روز تا 48 ساعت قبل از ورود مسافر، 50% هزینه یک شب به ازای هر اتاق توسط هتل کسر خواهد گردید. - اعلام کنسلی از 48 ساعت قبل از ورود مسافر، 70% هزینه یک شب به ازای هر اتاق توسط هتل کسر خواهد گردید.
تسهیلات ویژه:
سه ستاره تاپ
درباره هتل سنتی مهر یزد
هتل سه ستاره سنتی مهر در نزدیکی میدان تاریخی امیرچخماق در خیابان قیام در ساختمان تاریخی و خشتی با قدمتی 250 ساله معروف به خانه زرگر یزدی (از تاجران قدیم ایرانی در صنعت طلا و جواهرات) به جا مانده از دوره قاجاریه بنا گردیده است. این هتل دارای 23 باب فضای اقامتی با امکانات مناسب می باشد. هتل سنتی مهر اولین و تنها هتل ایرانی است که موفق به کسب جایزه افتخار از سوس سازمان جهان یونسکو گردیده است و همچنین دومین هتل در ایران می باشد که موفق به کسب گواهینامه کیفیت از موسسه اس جی اس شده است و در حال حاضر به ثبت آثار تاریخی ایران رسیده است. ساختمان این هتل از دو حیاط شامل حیاط اصلی و نارنجستان، یک بادگیز زیبا، تالار بزرگ، سرداب زیبا و فعال، هشتی، پشت بامی دیدنی و مشرف به بافت تاریخی یزد با چشم اندازی بینظیر تشکیل شده است. باشگاه بیلیارد، خدمات پزشکی، اینترنت بیسیم، پوشش کامل بیمه برای گردشگران، صندوق امانات، امکان رزرو بلیط هواپیما و قطار، ارائه خدمات سوارکاری با اسب و شتر، برگزاری تورهای یزدگردی و کویرنوردی، خشکشویی و بازدید از حیات وحش منطقه با راهنمای محلی از جمله امکانات این هتل می باشند.
فاصله هتل تا اماکن مهم
فاصله تا بازار خان یزد: 1 دقیقه پیاده
فاصله تا مسجد امیرچخماق یزد: 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا مسجد جامع کبیر یزد: 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا آب انبار شش بادگیری یزد: 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا مدرسه ضیائیه یزد(زندان اسکندر): 6 دقیقه با ماشین

رزرو هتل خاتم یزد از تاریخ يک‌شنبه چهارم تير به مدت 2 شب (قیمت ها به ریال می باشد)
نوع اتاق صبحانه رایگان جمع پرداختی دو شب تعداد اتاق
یک تخته
دو تخته
سه تخته
سه تخته کانکت
سوئیت سه تخته
سوئیت ویژه VIP
قیمت هر نفر اضافه مبلغ 550,000 ریال می باشد  
آدرس
یزد - بلوارجمهوری - جنب تالار یزد
امکانات
یخچال، تلویزیون، سوئیت، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پارکینگ، نمازخانه، لابی، ماهواره، کافی شاپ، اینترنت در لابی،
توضیحات
* اینترنت رایگان نمی باشد. * * کودکان زیر 5سال رایگان می باشد.* * سرویس اضافی بصورت کف خواب می باشد. * قوانین کنسلی : - در صورت ابطال رزرو 24 ساعت بعد از تائید رزرو جریمه هتل 10 درصد هزینه شب اول اقامت - در صورت ابطال رزرو بین 14 تا 10 روز قبل از ورود جریمه هتل 25 درصد هزینه شب اول اقامت - در صورت ابطال رزرو بین 9 تا 5 روز قبل از ورود جریمه هتل 40 درصد هزینه شب اول اقامت - در صورت ابطال رزرو بین 4 روز تا 24 ساعت قبل از ورود جریمه هتل 60 درصد هزینه شب اول اقامت - در صورت ابطال رزرو کمتر از 24 ساعت قبل از ورود جریمه هتل 80 درصد هزینه شب اول اقامت - در صورت عدم مراجعه مهمان 100درصد هزینه شب اول اقامت پارکینگ (با فضای محدود در روزهای شلوغ)
درباره هتل خاتم یزد
هتل سه ستاره خاتم در منطقه ای خوش آب و هوا به دور از شلوغی شهر در فضایی آرام و صمیمی در بلوار جمهوری شهر یزد در سال 1386 افتتاح شده است. این هتل در 6 طبقه دارای 34 باب فضای اقامتی با تجهیزات مدرن می باشد. هتل از نظر موقعیت جغرافیایی در یکی از بالاترین نقاط شهر قرار گرفته و تا مرکز شهر کمی فاصله دارد. اینترنت پرسرعت، رستوران با سرو انواع غذای ایرانی و فرنگی، کافی شاپ با سرو انواع نوشیدنی های سرد و گرم و دسرهای متنوع، خدمات خشکشویی، روم سرویس، صندوق امانات، سالن کنفرانس، تالار چند منظوره و ارائه خدمات تور و ترانسفر از جمله امکانات هتل خاتم می باشند.
فاصله هتل تا اماکن مهم
فاصله تا مسجد امیرچخماق یزد: 12 دقیقه با ماشین(7.8کیلومتر)
فاصله تا آتشکده زرتشتیان یزد: 12 دقیقه با ماشین(11.8 کیلومتر)
فاصله تا آب انبار شش بادگیری یزد: 14 دقیقه با ماشین(10کیلومتر)
فاصله تا مسجد جامع کبیر یزد: 13 دقیقه با ماشین(7.8 کیلومتر)
فاصله تا حمام خان یزد(گرمخانه نور): 14 دقیقه با ماشین(7.8 کیلومتر)

رزرو هتل لب خندق یزد از تاریخ يک‌شنبه چهارم تير به مدت 2 شب (قیمت ها به ریال می باشد)
نوع اتاق صبحانه رایگان جمع پرداختی دو شب تعداد اتاق
یک تخته
دوتخته
سوئیت VIP
قیمت هر نفر اضافه مبلغ 720,000 ریال می باشد  
رزرو این هتل صد در صد آنلاین و 24 ساعته می باشد
آدرس
یزد - خیابان قیام - کوچه لب خندق
امکانات
یخچال، تلویزیون، سوئیت، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، نمازخانه، لابی، ماهواره، کافی شاپ، اینترنت در لابی،
توضیحات
کودکان زیر 2 سال رایگان می باشند. سرویس اضافه بصورت کاناپه می باشد. قوانین کنسلی : - اعلام کنسلی از 20 تا 11 روز قبل از ورود مسافر، 20% هزینه یک شب به ازای هر اتاق توسط هتل کسر خواهد گردید. - اعلام کنسلی از 10 تا 6 روز قبل از ورود مسافر، 30% هزینه یک شب به ازای هر اتاق توسط هتل کسر خواهد گردید. - اعلام کنسلی از 5 روز تا 48 ساعت قبل از ورود مسافر، 50% هزینه یک شب به ازای هر اتاق توسط هتل کسر خواهد گردید. - اعلام کنسلی از 48 ساعت قبل از ورود مسافر، 70% هزینه یک شب به ازای هر اتاق توسط هتل کسر خواهد گردید.
درباره هتل لب خندق یزد
هتل سه ستاره لب خندق در یکی از خانه های به جا مانده از اواخر دوره قاجاریه معروف به طیبی و متعلق به همین خانواده افتتاح شده است. خانه طیبی در محله ای به نام لب خندق نزدیک به میدان تاریخی امیرچخماق در بافت قدیمی شهر در مجاورت خیابان قیام و بازارهای قدیمی یزد واقع شده است. این هتل با 10 باب اتاق پذیرای میهمانان می باشد و به دلیل فاصله نزدیک به میادین اصلی و بازارهای سنتی چون بازار زرگرها، بازار خان، بازار شاهزاده فاضل و پنجه علی مورد توجه گردشگران بسیاری قرار می گیرد. ساختمان هتل از دو حیاط شامل حیاط اصلی و نارنجستان، یک بادگیر، تالار، هشتی، پشت بام مشرف به بافت تاریخی و متصل به بام مناطق دیگر تشکیل شده است. از جمله امکانات این هتل می توان به اینترنت وایرلس، خدمات پزشکی، پوشش کامل بیمه برای گردشگران، امکان رزرو بلیط قطار و هواپیما، صندوق امانات، ارائه خدمات سوارکاری با اسب و شتر، برگزاری تورهای یزدگردی، کویرنوردی و بازدید از حیات وحش منطقه با راهنمای محلی اشاره کرد.
فاصله هتل تا اماکن مهم
فاصله تا آتشکده زرتشتیان یزد: 9 دقیقه با ماشین(3.0کیلومتر)
فاصله تا آب انبار شش بادگیری یزد: 23 دقیقه پیاده - 6 دقیقه با ماشین(2.1کیلومتر)
فاصله تا مسجد امیرچخماق یزد: 9 دقیقه پیاده - 3 دقیقه با ماشین(1.0 کیلومتر)
فاصله تا حمام خان یزد(گرمخانه نور): 17 دقیقه پیاده - 5 دقیقه با ماشین(1.4 کیلومتر)
فاصله تا مدرسه ضیائیه یزد(زندان اسکندر): 13 دقیقه پیاده - 4 دقیقه با ماشین(1.4 کیلومتر)

رزرو هتل لاله یزد از تاریخ يک‌شنبه چهارم تير به مدت 2 شب (قیمت ها به ریال می باشد)
نوع اتاق صبحانه رایگان جمع پرداختی دو شب تعداد اتاق
یک تخته
دو تخته
سه تخته
چهار تخته
سوئیت
 
آدرس
یزد - بلوار بسیج - محله تل - جنب آب انبار گلشن - هتل بین المللی لاله یزد
امکانات
یخچال، تلویزیون، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، ماهواره، کافی شاپ، اینترنت در لابی،
توضیحات
کودکان زیر 5سال رایگان می باشد. اینترنت رایگان میباشد. قوانین کنسلی : - اعلام کنسلی قبل از 48 ساعت به ورود مسافرجریمه هتل شامل 50 درصد از مبلغ کل هزینه می باشد. - اعلام کنسلی بعد از 48 ساعت جریمه هتل سوخت کامل می باشد.
درباره هتل لاله یزد
هتل سه ستاره لاله یزد در خانه تاریخی معروف به گلشن به جا مانده از دوران قاجار بنا شده است. این بنا تا قبل از سال 1357 نیز بعنوان منزل مسکونی قرار می گرفت که پس از چند سال متروکه بودن از اوایل سال 1379 بازسازی آن آغاز گردید و بعد از سه سال در سال 1382 به بهره برداری کامل رسید. این هتل دارای 42 باب فضای اقامتی شامل: اتاق های یک تخته، دو تخته، سه تخته و سوئیت که هرکدام به شکل خاصی طراحی شده اند می باشد. اینترنت بی سیم، فروشگاه صنایع دستی، صندوق امانات، تاکسی سرویس، خدمات پزشکی، لاندری، ترانسفر فرودگاهی، گشتهای توریستی داخل و خارج شهر با راهنمای محلی از جمله خدمات و امکانات این مجموعه میباشد.
فاصله هتل تا اماکن مهم
فاصله تا مسجد امیرچخماق یزد: 12 دقیقه پیاده - 4 دقیقه با ماشین(1کیلومتر)
فاصله تا آتشکده زرتشتیان یزد: 14 دقیقه پیاده - 4 دقیقه با ماشین(1.1کیلومتر)
فاصله تا آب انبار شش بادگیری یزد: 4 دقیقه پیاده - 1 دقیقه با ماشین(350 کیلومتر)
فاصله تا مسجد جامع کبیر یزد: 24 دقیقه پیاده - 6 دقیقه با ماشین(2کیلومتر)
فاصله تا حمام خان یزد(گرمخانه نور): 22 دقیقه پیاده - 6 دقیقه با ماشین(1.8کیلومتر)

رزرو هتل فیروزه یزد از تاریخ يک‌شنبه چهارم تير به مدت 2 شب (قیمت ها به ریال می باشد)
نوع اتاق صبحانه رایگان جمع پرداختی دو شب تعداد اتاق
اتاق دو تخته
قیمت هر نفر اضافه مبلغ 660,000 ریال می باشد  
آدرس
یزد - خیابان مهدی - رو به روی فروشگاه شیلات - هتل فیروزه یزد
امکانات
یخچال، تلویزیون، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پارکینگ، نمازخانه، لابی، کافی شاپ، اینترنت در لابی،
توضیحات
کودکان زیر 6 سال رایگان می باشند. سرویس اضافه بصورت کاناپه و کف خواب می باشد.

رزرو هتل پارسیان آزادی یزد از تاریخ يک‌شنبه چهارم تير به مدت 2 شب (قیمت ها به ریال می باشد)
نوع اتاق صبحانه رایگان جمع پرداختی دو شب تعداد اتاق
اتاق یک تخته
اتاق دو تخته
اتاق سه تخته
اتاق دو تخته + 1سرویس اضافه
اتاق چهار تخته
اتاق دو تخته + 2سرویس اضافه
قیمت هر نفر اضافه مبلغ 660,000 ریال می باشد  
آدرس
یزد - بلوار جمهوری اسلامی - جنب بیمارستان افشار
امکانات
یخچال، تلویزیون، استخر، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پارکینگ، نمازخانه، لابی، ماهواره، کافی شاپ، اینترنت در لابی،
توضیحات
کودکان زیر 4 سال رایگان می باشد(در ایام پیک قوانین کودکان فرق میکند) نفر اضافی بصورت تخت می باشد. اینترنت رایگان نمی باشد. قوانین کنسلی : - اعلام کنسلی 15 الی 19 قبل از ورود شامل10 درصدجریمه هتل از کل مبلغ یک شب اتاق های رزرو شده می شود. - اعلام کنسلی 11 الی 13 روز قبل از ورود شامل 15 درصدجریمه هتل از کل مبلغ یک شب اتاق های رزرو شده می شود. - اعلام کنسلی 6 الی 10روز قبل از ورود شامل 25 درصدجریمه هتل از کل مبلغ یک شب اتاق های رزرو شده می شود. - اعلام کنسلی از 3 الی 5 روز قبل از ورود شامل 50 درصد جریمه هتل از کل مبلغ یک شب اتاق های رزرو شده می شود. - اعلام کنسلی 48ساعت قبل از ورود شامل 80 درصد جریمه هتل از کل مبلغ یک شب اتاق های رزرو شده می شود. پارکینگ (با فضای محدود در روزهای شلوغ)
درباره هتل پارسیان آزادی یزد
هتل سه ستاره پارسیان آزادی یا اسپین رُز سابق یکی از اولین و بزرگترین هتل های شهر تاریخی یزد، عضوی دیگر از گروه هتل های پارسیان می باشد که در سال 1352 بهره برداری شده است. این هتل دارای 33 باب فضای اقامتی متنوع شامل اتاق های یک تخته و دو تخته مدرن و سنتی با خدمات مطلوب درخور هتل های سه ستاره می باشد. از ویژگی های بارز این هتل فضای سبز منحصر بفرد و گسترده آن است که نزدیک به 25 هزار متر مربع می باشد. هتل پارسیان آزادی با امکاناتی نظیر اینترنت پرسرعت، تاکسی سرویس، کافی شاپ در فضای باز، رستوران، سالن مراسمات، روم سرویس 24 ساعته، استخر شنا روباز، گیم نت و کافی نت آماده پذیرایی از میهمانان ارجمند خود می باشد.
فاصله هتل تا اماکن مهم
فاصله تا مسجد امیرچخماق یزد: 10 دقیقه با ماشین(4.7کیلومتر)
فاصله تا آتشکده زرتشتیان یزد: 11 دقیقه با ماشین(8.3 کیلومتر)
فاصله تا آب انبار شش بادگیری یزد: 10 دقیقه با ماشین(6.5کیلومتر)
فاصله تا مسجد جامع کبیر یزد: 10 دقیقه با ماشین(4.8 کیلومتر)
فاصله تا حمام خان یزد(گرمخانه نور): 10 دقیقه با ماشین(5.4 کیلومتر)

رزرو هتل فاضلی یزد از تاریخ يک‌شنبه چهارم تير به مدت 2 شب (قیمت ها به ریال می باشد)
نوع اتاق صبحانه رایگان جمع پرداختی دو شب تعداد اتاق
اتاق یک تخته
اتاق دو تخته
اتاق سه تخته
اتاق چهار تخته
سوئیت یکخوابه
قیمت هر نفر اضافه مبلغ 610,000 ریال می باشد  
آدرس
یزد - خیابان مسجد جامع - میدان وقت الساعت
امکانات
یخچال، تلویزیون، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پارکینگ، لابی، فروشگاه و غرفه، کافی شاپ، اینترنت در لابی،
توضیحات
کودکان زیر 10 سال در صورت عدم نیاز به تخت، رایگان می باشند. سرویس اضافه بصورت تخت می باشد. پارکینگ مسقف نمی باشد.
درباره هتل فاضلی یزد
هتل سه ستاره ستاره فاضلی یکی از بناهای به جا مانده از اواخر دوره صفویه می باشد که در میدان وقت الساعت واقع شده است. بازسازی این ساختمان به مدت سه سال به طول انجامیده و در سال 1395 سرانجام این هتل بهره برداری شده است. هتل در 3 طبقه دارای 16 باب اتاق دوتخته، سه تخته، چهار تخته و سوئیت با امکانات رفاهی مطلوب می باشد. این هتل به دلیل قرار گرفتن در بافت تاریخی شهر دسترسی مناسبی با کلیه جاذبه های دیدنی شهر و همینطور فاصله کمی تا مسجد جامع کبیر، مجموعه امیر چخماق، موزه آب و آب انبار شش بادگیری دارد. از جمله امکانات این هتل می توان به رستوران سنتی دارای 2 سالن غذاخوری با ظرفیت 120 نفر، کافی شاپ و رستوران روباز سنتی با چشم انداز زیبا از مسجد جامع و بافت تاریخی شهر، خشکشویی، پارکینگ، تاکسی سرویس، فروشگاه صنایع دستی و اینترنت وایرلس پرسرعت اشاره کرد.

رزرو هتل باغ مرشد یزد از تاریخ يک‌شنبه چهارم تير به مدت 2 شب (قیمت ها به ریال می باشد)
نوع اتاق صبحانه رایگان جمع پرداختی دو شب تعداد اتاق
دو تخته
سه تخته
چهار تخته
پنج تخته
قیمت هر نفر اضافه مبلغ 300,000 ریال می باشد  
آدرس
یزد- میدان مارکار- چهارراه فاطمیه- ابتدای بلوار بسیج- روبروی شهرداری منطقه 2
امکانات
یخچال، تلویزیون، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، نمازخانه، کافی شاپ،
توضیحات
کودکان زیر 6 سال رایگان می باشد، سرویس اضافه بصورت کف خواب ارائه می گردد، سرویس بهداشتی ایرانی فقط در محوطه رستوران قرار دارد.

رزرو هتل سنتی مظفر یزد از تاریخ يک‌شنبه چهارم تير به مدت 2 شب (قیمت ها به ریال می باشد)
نوع اتاق صبحانه رایگان جمع پرداختی دو شب تعداد اتاق
یک تخته
دو تخته
سه تخته
چهار تخته
قیمت هر نفر اضافه مبلغ 750,000 ریال می باشد  
آدرس
یزد - خیابان مطهری - کوچه شهید بکاحی - جنب مخابرات - هتل سنتی مظفر یزد
امکانات
یخچال، تلویزیون، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پارکینگ، نمازخانه، لابی، ماهواره، فروشگاه و غرفه، کافی شاپ، اینترنت در لابی،
توضیحات
کودکان زیر 5 سال رایگان می باشد. سرویس اضافی بصورت تشک می باشد. استفاده از اینترنت هزینه دارد. پارکینگ (با فضای محدود در روزهای شلوغ) قوانین کنسلی : 1 - در صورت اعلام کنسلی ، 10 روز قبل از ورود : کل مبلغ سوخت خواهد شد. 2 - در صورت اعلام کنسلی ، 20 روز قبل از ورود : 50% از کل مبلغ سوخت خواهد شد . 3 - در صورت اعلام کنسلی ، 30 روز قبل از ورود : 45% ازکل مبلغ سوخت خواهد شد. 4 - در صورت اعلام کنسلی ، 45 روز قبل از ورود : 35% ازکل مبلغ سوخت خواهد شد. 5 - در صورت اعلام کنسلی ، 60 روز قبل از ورود : 20% ازکل مبلغ سوخت خواهد شد
درباره هتل سنتی مظفر یزد
هتل سنتی سه ستاره مظفر در محله خلف باغ به دستور مظفر یکی از تاجران معروف شهر یزد در سال 1266 بنا شده است. این هتل مجددا در سال 1388 بازسازی شده و در خرداد ماه 1389 رسما بهره برداری شده است. هتل سنتی مظفر دارای 19 باب اتاق با ظرفیت 50 تخت می باشد که هرکدام از اتاق ها در نوع خود خاص هستند. این مجموعه شامل بادگیر، پنج دری، تالار زیبا و متقارن باشکوه و فضائی جذاب می باشد. رستوران، کافی شاپ، زورخانه باستانی، پارکینگ، خدمات پزشکی، سفره خانه سنتی همراه با کادری مجرب از جمله امتیازات این هتل به شمار می روند.
فاصله هتل تا اماکن مهم
فاصله تا مسجد امیرچخماق یزد: 22 دقیقه پیاده - 4 دقیقه با ماشین(1.8کیلومتر)
فاصله تا آتشکده زرتشتیان یزد: 29 دقیقه پیاده - 5 دقیقه با ماشین(2.3کیلومتر)
فاصله تا آب انبار شش بادگیری یزد: 21 دقیقه پیاده - 4 دقیقه با ماشین(1.7 کیلومتر)
فاصله تا مسجد جامع کبیر یزد: 26 دقیقه پیاده - 5 دقیقه با ماشین(2.1کیلومتر)
فاصله تا حمام خان یزد(گرمخانه نور): 16 دقیقه پیاده - 4 دقیقه با ماشین(1.3 کیلومتر)