هتل های شوشتر

رزرو هتل عمارت افضل شوشتر از تاریخ دوشنبه پنجم تير به مدت 2 شب (قیمت ها به ریال می باشد)
نوع اتاق صبحانه رایگان جمع پرداختی دو شب تعداد اتاق
اتاق دو تخته رویال (خوون چین)
همکف
اتاق دو تخته رویال (تیشتر)
شبستان
اتاق سه تخته (جاجیم)
همکف
اتاق چهار تخته (سلاسل)
شبستان
اتاق چهار تخته (ششدر)
همکف
اتاق پنج تخته (آدینه)
شبستان
 
آدرس
چهار راه امام خمینی ، خ سنگ فرش ، عمارت افضل
امکانات
یخچال، تلویزیون، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پارکینگ، ترانسفر فرودگاه، لابی، اینترنت در لابی،
توضیحات
در صورت تمایل به رزرو اتاق به صورت فولبرد پس از ثبت رزرو با همکاران شبکه تماس حاصل نمایید . سرویس حمام و فرنگی در اتاق های زیر موجود است : خوون چینی 2 نفر ششدر 4 نفر جاجیم 3 نفر سرویس بهداشتی و حمام داخل اتاق های دیگر نمی باشد (واقع در حیاط هتل)
تسهیلات ویژه:
ترانسفر رایگان - خدمات خانه داری - لاندری - صرافی - رستوران - تاکسی سرویس - کتابخانه - صندوق امانات - تهیه بلیط نیم بها برای بازدید از سازه های آبی ( ویژه میهمانان هتل )
درباره هتل عمارت افضل شوشتر
عمارت خانه سه ستاره افضل یکی از اماکن تاریخی به یادگار مانده از عهد قاجار در شهرستان شوشتر است که در فروردین ماه سال 1394 به ثبت ملی رسیده است و در بنای آن تلفیق معماری ایرانی و اسلامی استفاده شده است. خاندان افضل از خانواده های معروف شوشتر هستند که در گذشته تجارت خانه ای در شوشتر و بعضی دیگر از شهرهای خوزستان نظیر خرمشهر داشتند و با تجار هندوستانی در ارتباط بودند. این عمارت خانه متعلق به مرحوم رجبعلی افضل است. زیرزمین این عمارت شامل دو بخش شبستان و شوادان می شود که شبستان دارای 4 باب اتاق و شوادان نیز دارای 1 باب اتاق با فضای حجره مانند می باشند. طبقه همکف هتل نیز دارای 3 باب اتاق است که با سه پله کوتاه به تراس دسترسی پیدا می کنند. با اقامت در این هتل میهمانان تجربه ای جالب و جدیدی در محیطی سنتی را خواهند داشت. این عمارت خانه متعلق به مرحوم رجبعلی افضل است که حاج حسین فردی‌نژاد و حاج حسین معماریان کار بنا و مرمت آن را بر عهده داشتند. زیر زمین این عمارت در دو بخش شبستان و شوادان است که شبستان دارای 4 اتاق و شوادان نیز 1 اتاق و فضای حجره مانندی است. طبقه همکف نیز دارای 3 اتاق است و با سه پله کوتاه به تراس دسترسی پیدا می‌کند. تزئینات به کار رفته در بنا آجرکاری است که مشتمل بر آجرکاری خفته و راسته و خوون چینی در جبهه‌های مختلف بنا است. این عمارت خانه فروردین ماه سال گذشته به ثبت ملی رسید. از ابتدای امسال تاکنون بیش از 12 هزار نفر از این بنای تاریخی بازدید کردند.

رزرو هتل سنتی خانه تاریخی طبیب شوشتر از تاریخ دوشنبه پنجم تير به مدت 2 شب (قیمت ها به ریال می باشد)
نوع اتاق صبحانه رایگان جمع پرداختی دو شب تعداد اتاق
اتاق دو تخته
(104)
اتاق دو تخته
(102)
اتاق دو تخته
(105)
اتاق سه تخته
(101)
اتاق سه تخته
(201)
اتاق چهار تخته
(202)
اتاق پنج تخته
(103)
اتاق شش تخته
(203)
اتاق شش تخته
(204)
 
آدرس
چهار راه امام خمینی ، خ سنگ فرش ، خانه تاریخی طبیب
امکانات
یخچال، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پارکینگ، لابی، کافی شاپ، اینترنت در لابی،
درباره هتل سنتی خانه تاریخی طبیب شوشتر
خانه تاریخی طبیب شوشتری اثر تاریخی ثبت ملی شده از زیباترین و منحصر به فرد ترین خانه های موجود در بافت قدیم شوشتر است از ویژگی های خاص این بنا که آن را از دیگر نمونه ها ممتاز می نماید ، انواع مختلف و متعدد تزیینات آن از جمله حجاری ، گچبری و آجر کاری است. علاوه بر خوون چینی های زیبای آجری که در بخش های مختلف آن به چشم می خورد ، می توان به دیوارها و پنجره های مشبک آجری اشاره نمود که در اصطلاح به آن فخر و مدین می گویند. در های زیبای چوبی با سردر های زیبا و تزییناتی که همگی با هم متفاوت می باشند . کاربرد انواع مختلف طاق و قوس ها در این بنا ، ایوان بسیار بزرگ با جهت شمالی و زیر زمین بزرگ و یک تکه آن از دیگر ویژگی های ممتاز آن می باشد . شبستان و شوادان آن بسیار بزرگ و به صورت حجره و دارای تزیینات است که در گذشته تجارتخانه افضل بوده است. این بنا به عنوان تجارتخانه خاندان افضل و هم منزل مسکونی آنان بوده است.

رزرو هتل سنتی شوشتر از تاریخ دوشنبه پنجم تير به مدت 2 شب (قیمت ها به ریال می باشد)
نوع اتاق صبحانه رایگان جمع پرداختی دو شب تعداد اتاق
اتاق 2 تخته
اتاق 3 تخته
اتاق 5 تخته
دو اتاق کانکت
قیمت هر نفر اضافه مبلغ 490,000 ریال می باشد  
آدرس
خوزستان - شوشتر - خیابان عبدالله بانو - هتل سنتی شوشتر (خانه سرابی )
امکانات
یخچال، تلویزیون، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی،
توضیحات
***سرویس و عوارض جداگانه در هتل از مسافر اخذ می گردد.*** خدمات مجموعه : مترجم زبان انگلیسی، اینترنت وایرلس، پخش موسیقی سنتی، تاکسی سرویس، لاندری، صبحانه سنتی وکلاسیک، چنج کردن ارز میهمانان خارجی مجموعه در محل هتل.......امکانات اتاق ها : سیستم خنک کننده
درباره هتل سنتی شوشتر
امکانات این هتل شامل : نزدیک بودن به رستوران موزه مستوفی ، فاصله 300 متری با آبشارهای شوشتر ، کاروانسرای افضل ( بازارچه صنایع دستی )،قلعه سلاسل ، برج کلاه فرنگی ، پل بند میزان ، پل بند شادوروان و نزدیک بودن به ایستگاه راه آهن شوشتر