هتل های گلپایگان

رزرو هتل ارگ گوگد گلپایگان از تاریخ سه‌شنبه بيست و هشتم دی به مدت 2 شب (قیمت ها به ریال می باشد)
نوع اتاق صبحانه رایگان جمع پرداختی دو شب تعداد اتاق
اتاق یک تخته
اتاق دو تخته
اتاق سه تخته
اتاق چهار تخته
اتاق رویال قاجاریه
اتاق رویال صفوی
سوئیت ویژه
قیمت هر نفر اضافه مبلغ 450,000 ریال می باشد  
آدرس
گلپایگان - گوگد - مجموعه فرهنگی و تاریخی گوگد
امکانات
یخچال، تلویزیون، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، نمازخانه، لابی، فروشگاه و غرفه، کافی شاپ، اینترنت در لابی،
توضیحات
کودکان زیر 2سال رایگان می باشند. سرویس اضافه بصورت کف خواب می باشد. پارکینگ هتل در محوطه روباز کنار هتل با نگهبان قرار دارد.
درباره هتل ارگ گوگد گلپایگان
ارگ گوگد درمسیر جاده معروف ابریشم قرارداشته است ودر ساختمان آن وجود طبقات پائین و بالا بیانگر نظام طبقاتی در اجتماع آن روز گار می باشد به این صورت که استر و استربانان در طبقه پائین ودر مجاورت هم وبازرگانان وافراد شاخص در طبقات بالا مسکن می گزیده اند به همین دلیل در زمان صلح بعنوان کاروانسرا ودر زمان جنگ ویا حمله اشراربعنوان دژ نظامی مورد استفاده قرار میگرفته است . سوراخهائی روی دیوارها ی مرتفع وجود دارد که از آن بعنوان سیستم امنیتی هشدار دهنده استفاده می گردیده ، به این صورت که کبوترها را در این سوراخها اسکان می داده اند که شب هنگام با بیقراری وسروصدای این کبوتران متوجه ورود مهاجمین توسط قلاب یا نردبان می شدند. درروی درب ورودی شمالی قسمتی بعنوان شاه نشین وجود دارد که هم اکنون بعنوان سـوئیت ویـژه مـورد استفاده قرارمیگیرد وحـوض آبی دراین شـاه نشین وجوددارد که هـرزمان درب توسـط مهاجمیـن آتش زده می شده است محافظین با تخلیه آب حوض، آتش را خاموش می کرده اند. درروی درب ورودی ارگ دو درکـوب وجـود دارد، بـزرگتـر را مــرد کـوب وکـوچـکـتررا زن کوب می نامند که برعکس بقیه مناطق ایران درگلپایگان زن کوب درسمت راست قراردارد. از طرفی چاهی در ضلع جنوب شرقی ارگ وجود دارد که نشان می دهد برای روزهای مقاومت و محاصره فکر آب نیز شده است.
فاصله هتل تا اماکن مهم
فاصله تا مناره سلجوقی: 8 کیلومتر
فاصله تا بازار سنتی: 8 کیلومتر
فاصله تا مسجد جامع: 8 کیلومتر
فاصله تا سنگ نگارها: 11 کیلومتر
فاصله تا روستای تاریخی وانشان: 19 کیلومتر

رزرو مهمانسرای جهانگردی گلپایگان از تاریخ سه‌شنبه بيست و هشتم دی به مدت 2 شب (قیمت ها به ریال می باشد)
نوع اتاق صبحانه رایگان جمع پرداختی دو شب تعداد اتاق
اتاق دوتخته
قیمت هر نفر اضافه مبلغ 350,000 ریال می باشد  
آدرس
گلپایگان - بلوار شهید بهشتی - روبروی استادیوم تختی
امکانات
یخچال، تلویزیون، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پارکینگ، نمازخانه، لابی، اینترنت در لابی،
توضیحات
کودکان زیر 7سال رایگان می باشند. سرویس اضافه بصورت کف خواب می باشد.
درباره مهمانسرای جهانگردی گلپایگان
هتل جهانگردی گلپایگان به واسطه ی معماری سنتی خاص و زیبای خود به نوعی چهار راه ارتباطی شهرستان های خوانسار، خمین،محلات و دلیجان می باشد که هر کدام دارای اماکن تاریخی و طبیعی فراوانی می باشند که این موضوع به نوبه‌ی خود اقبال گردشگران و مسافرین به این شهرستان را جهت اقامت در آن دو چندان کرده است.