هتل ایران قزوین

آدرس هتل

سبزه میدان - چهارراه پیغمبری

تلفن رزرو هتل

021 - 44698614 , 021 - 44698617

امکانات هتل

یخچال، تلویزیون، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پارکینگ، نمازخانه، لابی، ماهواره، کافی شاپ، اینترنت در لابی،

توضیحات

مسافران خارجی این هتل به دلار حساب می شود. ***سرویس اضافی بصورت کف خواب می باشد.*** ***کودکان زیر 3 سال رایگان می باشد.*** ***اینترنت رایگان می باشد.*** قوانین کنسلی: 1/اعلام کنسلی 48 ساعت قبل از ورود جریمه هتل 50 درصد از هزینه کل شب های اقامت 2/ اعلام کنسلی درکمتر از 48 ساعت جریمه هتل سوخت کامل هزینه شب های اقامت

هتل ایران

قزوین بر روی نقشه
 

جستجو ظرفیت اتاق های هتل ایران قزوین در تاریخ های دیگر

شب
لطفا تاریخ ورود و مدت اقامت را وارد نمایید
نتایج نظر مسافرها راجع به هتل ایران قزوین
برخورد کارکنان
 25%
تمیزی اطاقها
 25%
تمیزی لابی و محوطه بیرونی
 13%
پرستیژ و شیک بودن هتل
 0%
کیفیت رستوران و کافی شاپ
 13%
موقعیت هتل
 50%
رضایت از قیمت به نسبت کیفیت
 13%
توصیه به دیگران
 13%
اشتراک گذاری هتل ایران قزوین

نقد و بررسی هتل ایران قزوین به قلم مسافر گرامی

مشخصات کلی هتل (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی ) :

یک هتل قدیمی که شما را یاد سالیان گذشته قزوین می اندازد با اتاقهای کوچک و رنگ ریخته و گاها نم زده . پارکینگ بیشتر شبیه حیات خانه های قدیمی می باشد که ماشین ها به سختی در آن جابجا می شوند. دسترسی به مکان های تاریخی شهر از این هتل بسیار آسان می باشد ، همچنین نزدیکی به مکان های تجاری باعث می گردد که این هتل از نظر مکان قرار گیری رتبه خوبی داشته باشد ولی از نظر امکانات نباید غیر از یک تلویزیون قدیمی و یخچال خالی انتظار دیگری داشت. از نظر بهداشتی نیز سطح مطلوبی را توقع نداشته باشید. این هتل، عمر خودش را خیلی وقت است که به پایان رسانده.

ویژگی های هتل ایران قزوین

شاید تنها واژه ای که اقامت در این هتل را بتواند قابل تحمل کند نوستالژیک بودن آن است و البته رستوران آن غذاهای با کیفیت و دستپخت خوبی را سرو میکند.

تفریحگاه ، رستورانها ، مناطق دیدنی اطراف هتل

نزدیکی به بنای تاریخی پیغمبریه، خیابان قدیمی سپه و عمارت کلاه فرنگی (چهل ستون) باعث سهولت در رفت و آمد ها می گردد. برای رسیدن به رستوران های معروف شهر البته باید سوار تاکسی شوید که دسترسی به آن چندان سخت نمی باشد.

این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

این هتل تنها برای سفرهای کاری یا افرادی که به دنبال پرداخت حداقل میزان هزینه برای هتل می باشند مناسب است. البته با توجه به اینکه سرویس بهداشتی هتل از نظر بهداشت سطح خوبی ندارد و مجبور به استفاده از سرویس مشترک راهروها می باشید تنها فرق این هتل با مسافرخانه را می توان در داشتن دوش حمام در داخل اتاق دانست.

چه زمانی به هتل ایران قزوین سفر کنیم

زمان مناسب برای سفر به این هتل در زمان گرم سال نمی باشد. زیرا کولر ها توسط پذیرش روشن و خاموش می شود و از این نظر کنترلی در دمای اتاق نمی توانید داشته باشید.

تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

به نظر می رسدقیمت این هتل نسبت به امکانات و کیفیتی که به شما می دهد کمی بالا باشد، البته با توجه به اینکه گزینه ی دیگری در این سطح وجود ندارد انتخاب دیگری قابل بررسی نیست.

چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

اگر نسبت به نظافت و برخورد پرسنل حساسیت دارید، این هتل را انتخاب نکنید. اما اگر دسترسی و قیمت برای شما مهم تر است، می تواند انتخاب قابل تحملی باشد

سایر موارد

قطعا خرید از هتلیار پایین ترین قیمتی است که برای هر هتلی می توانید داشته باشید.

هتل های مشابه با هتل ایران قزوین
قزوین - خیابان طالقانی - سه راه خیام
دروازه رشت - بلوار میرزا کوچک خان - هتل راژیا