ستاره هتلستاره هتلستاره هتلستاره هتلستاره هتل

هتل آزادی خزر-هایت سابق چالوس

 
استان مازندران ، چالوس ، روبروی نمک آبرود ، هتل آزادی خزر - هایت سابق مازندران ، هتل آزادی خزر-هایت سابق آدرس بر روی نقشه
آدرس:
20 کیلومتر
فاصله تا فرودگاه:
یخچال، تلویزیون، استخر، سوئیت، رستوران، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پارکینگ، نمازخانه، لابی، ماهواره، سالن ورزش، فروشگاه و غرفه، کافی شاپ،
امکانات:
هتل آزادی خزر - هایت سابق - دارای فست فو د، تالار ، پارکینگ رایگان ، کودکان زیر 7 سال رایگان است.
تسهیلات ویژه:
*قابل توجه مسافرین محترم یک بال هتل در دست تعمیر می باشد*طبق قوانین هتل هایت خزر : برای اقامت کودکان زیر 5سال در صورت درخواست سرویس اضافه (تشک)هزینه لحاظ می شود ولی در هر صورت هزینه صبحانه اخذ می گردد (در ضمن رزرو اتاق شامل مینی بار نمی باشد )در صورت درخواست نفر اضافه، برای هر واحد ،تشک در اختیار میهمان قرار خواهد گرفت.ساعت تخلیه این هتل ساعت 12 ظهر می باشد
توضیحات:
هتل پنج ستـاره پارسیان آزادی خـزر در کنـار آبهـای نیلگـون خـزر و حاشیـه شمالـی جنگلهای سرسبز شمالی همچون نگینی می درخشد . نمایش زیبای طلـوع و غروب خورشید با چشم انـدازی بی نظیـر هر بیننـده و گـردشگـری را مجـذوب خواهد نمـود. این هتـل در کنـار منطقـه جنگلـی ودر کنار دریا واقع گردیده ودارای چشم انداز زیبا ودر فصل شکوفه های نارنج دارای عطر بهار نارنج در سرتا سر منطقه هتل میباشد.
دلایل انتخاب:
 

نمایش وضعیت ظرفیت اتاق ها در تاریخ های دیگر


 
اتاق دو تخته ، رو به دریا. ظرفیت استاندارد 2 نفر این اتاق قابلیت اضافه نمودن 2 نفر اضافه را دارد. هزینه هر نفر اضافی مبلغ 800,000 ریال می‌باشد.  به همراه صبحانه رایگان 35 % تخفیف
اتاق یک تخته ، رو به دریا. ظرفیت استاندارد 1 نفر ظرفیت نفر اضافه ندارد به همراه صبحانه رایگان 38 % تخفیف
اتاق دو تخته ، رو به جنگل. ظرفیت استاندارد 2 نفر این اتاق قابلیت اضافه نمودن 2 نفر اضافه را دارد. هزینه هر نفر اضافی مبلغ 800,000 ریال می‌باشد.  به همراه صبحانه رایگان 35 % تخفیف
اتاق یک تخته ، رو به جنگل. ظرفیت استاندارد 1 نفر ظرفیت نفر اضافه ندارد به همراه صبحانه رایگان 38 % تخفیف
سوئیت جونیور ، رو به جنگل دارای یک اتاق خواب. ظرفیت استاندارد 4 نفر این اتاق قابلیت اضافه نمودن 2 نفر اضافه را دارد. هزینه هر نفر اضافی مبلغ 800,000 ریال می‌باشد.  به همراه صبحانه رایگان 25 % تخفیف
سوئیت لاکچری ، رو به دریا یک خواب+حال و آشپزخانه. ظرفیت استاندارد 4 نفر این اتاق قابلیت اضافه نمودن 2 نفر اضافه را دارد. هزینه هر نفر اضافی مبلغ 800,000 ریال می‌باشد.  به همراه صبحانه رایگان 21 % تخفیف

نتایج نظرهای شما مسافرین گرامی راجع به هتل آزادی خزر-هایت سابق

 75%
برخورد کارکنان
 70%
تمیزی اطاقها
 50%
تمیزی لابی و محوطه بیرونی
 37%
پرستیژ و شیک بودن هتل
 64%
کیفیت رستوران و کافی شاپ
 92%
موقعیت هتل
 27%
رضایت از قیمت به نسبت کیفیت
 61%
توصیه به دیگران
 78%
برخورد کارکنان
 80%
تمیزی اطاقها
 66%
تمیزی لابی و محوطه بیرونی
 52%
پرستیژ و شیک بودن هتل
 70%
کیفیت رستوران و کافی شاپ
 93%
موقعیت هتل
 45%
رضایت از قیمت به نسبت کیفیت
 75%
توصیه به دیگران

نقد و بررسی هتل آزادی خزر-هایت سابق به قلم مسافر گرامی  روزبه اسکویی

مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی ) :
 هتل هایت خزر ، در استان مازندران و در 20 کیلو متری شهر چالوس در مقابل شهرک نمک آبرود واقع شده است. اراضی آن با وسعت زیاد شامل ساحل اختصاصی ، امکانات اقامتی بسیار خوب ، و اراضی جنگلی مرتبط به سایت ، امکانات مناسب استراحت و گذران اوقات فراغت برای خانواده فراهم می سازد. امکانات ورزشی - پیاده روی - ساحل زیبا - و دریا ، این فرصت را به وجود آورده تا بدون نیاز از خارج شدن از هتل ، اوقات خوشی را بتوان گذراند.

ویژگی هتل
 اقامت برای خانوار ها در انواع واحد های سکونتی ، اطاق 1،2، 3 خوابه و سوئیت های بزرگ و کوچک انتظار ات همه نوع آدم ها و سلایق مختلف برآورده میسازد. فضای بازی - ورزشی - فضای سبز و نزدیکی به طبیعتی زیبا ، با ساحل - دریا و جنگل همگی تنوع سلایق و افراد مختلف را پاسخگو است.

اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)
 استان زیبای مازندران ، اگر چه تنوع امکانات مختلف را در خود دارد و بخصوص منطقه نمک آبرود این امکانات مختلف سرگرمی - تفریح - رستوران و مناطق دیدنی زیادی دارد. لیکن جاذبه های هتل هایت به میزانی است که ضرورتی برای خارج شدن از آن برای یک هفته تا ده روز را ، مسافران احساس نمی کنند.

این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود
 هتل هایت برای تمام کسانی که میخواهند مسافرتی به یاد ماندنی داشته باشند و اوقات خوشی را با خانواده و دوستان تجربه کنند ، توصیه می شود. تمام گروه های سنی از کودک - نو جوان و جوان -بزرگسال و افراد مسن ، با انواع سلایق میتوانند از بهترین امکانات موجود اقامتی بهره مند شوند.

چه زمانی به این هتل سفر کنیم
  طبیعت زیبای شمال ، کشش لازم را برای سفر به این هتل را در طول سال فراهم میسازد. لیکن بهترین ایام اردیبهشت ماه و شهریور ماه یا مهر ماه است. ولی این به این معنی نیست که تجربه ایام دیگر سال را در استفاده بردن از امکانات این هتل نداشته باشیم.

تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل
 هزینه پرداختی برای استفاده از این هتل با مقایسه دیگر امکانات اقامتی نشان گر آنست که قیمت پرداختی برای اقامت در این هتل بسیار کم تر و ارزان تر است. اگرچه به نظر میآید هزینه اقامت بالاست . لیکن ناچیز بودن آن در مقایسه با امکا نات دیگر اقامت گاه ها مشاهده میشود.

چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم
 آرامش - زیبای طبیعت و محیط استثنایی استقرار هتل ومحیط بلا فصل آن و امکان بهره گیری از زیبایی دریا و جنگل حداقل هایی است که در جایی ذیگر نمیتوان تجربه کرد

سایر موارد
 بدیهی است که در زمان های خارج از فصل مسافرتی و وسط ایام هفته میتوان از تخفیفات و بهترین سرویس این هتل بهره برداری کرد.


نقد و بررسی هتل آزادی خزر-هایت سابق به قلم مسافر گرامی حمید فاضلی

مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی ) :
هتل پارسیان آزادی خزر یا همان هایت خزر سابق در زمین بسیار بزرگی به مساحت چند ده هکتار در حدود 5 کیلومتری شهرستان چالوس و در منطقه نمک آبرود بنا شده است. این هتل دارای حدود 180 اتاق و سویت می‌باشد ، رستوران بزرگ ، دو آسانسور برای دسترسی به طبقات پنجگانه و امکانات تفریح سرگرمی در طبقه زیر زمین از جمله میز پینگ پنگ و میز بیلیارد می باشد. همچنین این هتل دارای کافی شاپ و رستوران فست فود جداگانه و چندین فروشگاه لوازم مورد نیاز تفریحی ورزشی و زیور آلات و سوغاتی می باشد. هتل در پنج طبقه و یک زیر زمین بنا شده و دارای شکل تقریباً هلالی دارد که داخل هلال آن رو به دریا و خارج هلال آن رو به جنگل می باشد. هتل دارای جنگل اختصاصی ، پارکینگ ، زمین بازی کودکان ، زمین ورزش و بدنسازی ، خیابان برای دوچرخه سواری ، ساحل اختصاصی ، کارتینگ و اجاره ماشین الکتریکی کودکان می باشد.

ویژگی هتل
هایت را شاید بتوان یکی از خاص ترین هتلهای ایران نام برد ، هتلی که شاید تا سالیان سال آینده مانند آن ایجاد نشود و این ویژگی خاص بزرگی زمینی است که این هتل در آن جای دارد. زمینی که هتل هایت خزر در آن واقع شده به‌قدری بزرگ است که دارای یک جنگل انبوه می‌باشد و اتاقهای رو به جنگل در حقیقت رو به همین جنگل بوده که می‌توانند از زیبایی آن علاوه بر زیبایی کوه سبز مقابل و سکوتی که درختان جنگل ایجاد نموده اند لذت ببرند. مرز جنگل در کنار پارکینگ هتل به دلیل نامعلومی با سیم خاردار و فنس جدا شده شاید به خاطر کودکان میهمانان هتل بوده است. البته بنده بعنوان نویسنده این متن از طریق راهی که به در ورودی ختم می‌شود در محلهایی امکان ورود به جنگل مشاهده و به داخل آن وارد شدم. داخل جنگل مذبور به همان دلیل فنس کشی و عدم ورود احشام به‌قدری متراکم شده که عبور از بعضی قسمتهای آن غیر ممکن است. داخل این منطقه فقط صدای پرندگان شنیده می‌شود و با مشاهده آثار حیوانات وحش قدری ترسناک به نظر می‌رسد ، انواع و اقسام گیاهان ، بوته ها و درختها بطوری در هم تنیده اند که شاید نتوانید مشابه همچنین صحنه ای را جای دیگری بیابید زیرا در اغلب جنگلها پوشش گیاهی در کف جنگل بسیار کمتر است. داخل این جنگل شاید بتوان فهمید که اگر انسان در مازندران پا نگذاشته بود ، مازندران چه ظاهری داشت. بهرحال بعنوان یک دوستدار طبیعت همچنان که دیدار از این محل را به شما توصیه می‌کنم خواهشمندم در بازدید از این محل اثری از خود بجای نگذارید اعم از ریختن آشغال ، شکستن شاخه ها ، روشن کردن آتش و غیره. از بحث جنگل که بگذریم ، هتل آزادی خزر جایی است که می‌توان برای دو سه روز که برای تفریح و استراحت به مازندران سفر می‌کنید از هتل خارج نشوید. بازی پینگ پنگ ، بیلیارد ، استفاده از کافی شاپ ساحلی ، بادبادک بازی ، استفاده از پیست کارتینگ ، شنا در ساحل اختصاصی و از همه مهمتر دویدن و دوچرخه سواری در فضای اختصاصی هتل بشدت مفرح هستند و شما را بکلی از خاطره زندگی شهری دور می کنند.

اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)
معروف ترین تفریح نزدیک به هتل آزادی خزر همان تله کابین معروف نمک آبرود می‌باشد ، که با وجود شلوغی در اغلب ایام ، امتحان آن را حداقل برای یک بار هم که شده به شما توصیه می کنم. دیدن صحنه‌های بدیع و زیبا در حین بالا رفتن و دیدن جنگل بالای تله کابین و پیاده روی در جنگل بالای آن جزو مواردی هستند که به سادگی در جای دیگری یافت نمی شود. در اطراف هتل چند مورد از بهترین رستورانهای ایران را می‌توانید به راحتی بیابید ، از درب هتل به سمت غرب تا محدوده حداکثر پنج تا ده کیلومتری رستورانهای باران ، آبادگران و … وجود دارند که هم از لحاظ قیمت و هم از نظر کیفیت و منظره کنار دریا بسیار عالی هستند (از نظر نویسنده) تعدد امکانات و دیدنیهای اطراف هتل از حوصله این مقاله خارج است لیکن خود بنده (نویسنده) بیش از همه در آخرین سفر از جاده آفرود جنگلی نزدیک هتل بیش از هرچیزی لذت بردم ، جاده ای که تقریباً از سمت غرب نمک آبرود بالا می‌رود از میان جنگل گذشته و نهایتاً به آنتهای مخابراتی در بالاترین نقطه کوه می‌رسد و از سمت دیگر می‌توان آن را تا نزدیک شهر چالوس ادامه داد و پس از فرود از این جاده از سمت شرق مجدداً به هتل بازگشت. این جاده به شدت بکر و دست نخورده و خالی از سکنه است که احتمالاً دلیل آن شیب نسبتاً زیاد کوه و متعاقب آن جاده است و جاده نسبتاً صعب العبور برای خودروهای معمولی که فقط با خودروهای شاسی بلند دو دیفرانسیل واقعی میتوانید از آن عبور کنید. البته بدلیل وجود حیوانات وحشی و خرس توقف و خرابی خودرو در این جاده توصیه نمی شود!

این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود
با توجه به آرامش بی نظیر و امکانات تفریحی و ورزشی داخل هتل ، هتل هایت خزر به کسانی پیشنهاد می‌شود که قصد استراحت واقعی دارند و علاقه‌ای به بیرون رفتن از هتل ندارند.

چه زمانی به این هتل سفر کنیم
با توجه به تجربه شخصی و وضعیت جاده ها که روز به روز به ترافیک آن‌ها افزوده می‌گردد ، نسبت به سفر در ایام غیر تعطیل و روزهای وسط هفته توصیه اکید دارم. اگر به دنبال سفری با آرامش و استفاده از امکانات هتل هستید حتماً در زمان خلوتی به این هتل سفر نمایید. در این صورت چهره دیگری از هتل خواهید دید که بیاد ماندنی خواهد بود ، از اتاقی که دریافت می‌کنید ، تا رسیدگی مسئولین هتل و رستوران و استفاده از امکانات ورزشی متفاوت خواهند بود.

تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل
به عقیده نویسنده ، در حالی که مبلغی که برای هتلهای دیگر می پردازید تقریباً با این هتل برابر است ، در این هتل امکاناتی که در بالا ذکر شد وجود دارد که قیمت پرداختی را فوق‌العاده عالی ارزیابی میشود.

چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم
با انتخاب روزهای خلوت و وسط هفته علاوه بر افزایش کیفیت امکانات بهای کمتری را پرداخت می نمایید و اگر بدنبال تخفیف قابل ملاحظه هستید ، شاید بتوانید سی تا چهل درصد ارزانتر از قیمت پذیرش هتل ، از طریق رزرو قبلی از سایت هتل یار تخفیف بگیرید. رزرو از این طریق علاوه بر تخفیف شامل جمع آوری امتیاز هم می‌شود که بعداً میتوان با این امتیاز ها هتل را به رایگان رزرو نمود.


نقد و بررسی هتل آزادی خزر-هایت سابق به قلم مسافر گرامی سارا صابر

مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی ) :
 استان مازندران ، چالوس ، روبروی نمک آبرود ، هتل آزادی خزر - هایت سابق مازندران . نزدیک بودن به فرودگاه و مجموعه تفریحی نمک آبرود

ویژگی هتل
داشتن یک معماری بنای شیک و دوست داشتنی

اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)
از ویژگی های ارزنده و بی نظیر این هتل دارابودن چشم اندازی زییا از یک سو به ساحل نیلگون خزر و افق زیبایش و از سوی دیگر جنگلهای سرسبز شمال می باشد و عطر بهار نارنجی که در بهار هرکسی را مست می کند و در زمستان میان شاخه های پوشیده از برف همچون چراغهای رنگی زینت بخش محیط است .

این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود
 زوجهای پیر و جوان ، جمع های خانوادگی و دوستان و همکاران و در کل همه ی کسانی که در سفر طالب آرامشند .

چه زمانی به این هتل سفر کنیم
هر فصل و زمانی که طالب آرامشید . چه بهارش با اون عطر بهار نارنجتش ، چه تابستون با اون ساحل گرم و زیباش ، چه پاییزش با اون جنگل نگارنگش و چه زمستون با اون همه منظره ی فشنگ سفیدش

تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل
 هزینه ی اقامت نسبت به خدمات ، نظافت و سروس بسیار متناسب .

چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم
وجود یک گالری نقاشی نظر هر هنرمندی رو جلب می کنه

سایر موارد
 با سامانه هتل یار میتوان مقدار قابل توجهی از بخش هزینه اقامت تخفیف گرفت .