جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹

نقد و بررسی هتل ها از نگاه مسافرها

نقد و بررسی هتل مهرگان رشت به قلم محمد صالح

تاریخ: 1398/10/07

ما به خاطر آلودگی هوای اوایل دی‌ماه 98 تهران به سمت شمال فرار کردیم و چه کار خوبی کردیم! هتل/اقامت‌گاه مهرگان تو جاده فومنه. صومعه‌سرا رو که رد کردید، نرسیده به ضیابر یه فرعی داره که باید 3 کیلومتر توش برید تا به مهرگان برسید. تابلو داره ولی ما چون از فومن به شب و بدتر از اون، مِه خیلی غلیظ خوردیم، تابلوش رو ندیدیم و خروجی رو رد کردیم. یه کم اسیر شدیم ولی به خاطر هوا بود و اینکه جاده خیلی چراغ نداره و تاریکه. محیطش خیلی خوبه، سوییتاش بدک نیست. قیمتش هم خوبه. تو ریزه‌کاری مشکل داره مجموعه‌ش. شماره تلفنش رو هم خیلی سخت گیر آوردم! یعنی بعد 5 تماس با 3 شماره مختلف به فرد پاسخگو رسیدم.

مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل اسرم ساری به قلم omid elahi

تاریخ: 1398/09/17

در موقعیت شمال شهر زیبای ساری و با دسترسی عالی به تمام نقاط. . به نظرم رودخانه تجن موقعیت زیبایی بود .. من این هتل را به افرادی که خواستار محیط آرام و دنج هستند توصیه میکنم

مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل پارس مشهد به قلم هادی غفور

تاریخ: 1398/08/08

. در نگاه اول، لابی شیک و دکوراسیونی منظم و برخورد با ادبانه پرسنل هتل، حکایت از فضای خوبی برای اقامت دارد. متاسفانه تاسیسات هتل قدیمی شده بود و سیفونها به خوبی کار نمی کرد. همچنین بحث نطافت اتاقها جدی گرفته نمی شود و در هنگام تحویل اتاق، روی ملافه ها مو دیده می شد که ناچار به تغییر اتاق شدیم. همچنین در روزهای بعدی جاروکشی اتاق با دقت انجام نشده بود و سرسری بخشی از اتاق را نظافت کرده بودند. حتی کفپوش حمام نیز مو و جرم داشت و تمیز نمی شد.

مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل باران نور به قلم رضا کاظمی

تاریخ: 1398/07/30

فضایی جمع و جور ولی دلباز دارد. اتاقهای تمیز و خوب منظره اتاقهای سمت دریا بسیار عالی (این اتاقها داخل ساختمان خود هتل هستند) (هتل دارای دو ساختمان مجزا است که ساختمان اصلی روبه دریا و دیگری که شامل سه بلوک است بیشتر نمای شهر را دارد)

مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل مروارید صدرا بهشهر به قلم رضا کاظمی

تاریخ: 1398/07/30

هتل دارای فضای سبز بسیار مناسب و ساحل خوب دور از شهر و با رستوران خوب و قیمتهای مناسب می باشد. اتاقها بزرگ و تمیز و با منظره خوب و آرامش بخش هستند.. باتوجه به دور بودن از شلوغی شهر جهت استراحت دو سه روزه و آرامش اعصاب بسیار مناسب است.

مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل بین المللی امیران همدان به قلم رضا کاظمی

تاریخ: 1398/07/16

فضای کافی ، بزرگ ، امکانات خوب ، موقعیت ممتاز دسترسی ، خدمات مناسب هتل چهارستاره. تازه ساز بودن هتل و نو بودن وسایل و برخورد خوب پرسنل. برای پیاده روی و گردش معمولی اطراف هتل مناسب است ولی برای دیدن مکانهای تفریحی همدان یا بایستی خودروی دربستی بگیرید تا همه جا را به شما نشان دهد (از خود هتل هم می توانید بگیرید) یا با وسیله شخصی بروید.

مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی مهمانسرای جهانگردی خوی به قلم رضا کاظمی

تاریخ: 1398/07/16

موقعیت هتل در یکی از مناسبترین موقعیتهای شهری خوی که دسترسی به بازار با پای پیاده را ممکن می سازد. اتاقهای تمیز و خوب امکانات معمولی. هتل بطور کلی در محل مناسبی قرار دارد و اتاقهای تمیز و خوبی دارد. اتاقها فقط به تعداد افرادی که در هنگام رزرو انتخاب کرده اید جا دارند واگر نفر اضافه همراه داشته باشید کمی سخت می گذرد برای صرف صبحانه زود بروید چرا که حجم صبحانه های سرو شده کم است.

مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی مهمانسرای جهانگردی ماکو به قلم رضا کاظمی

تاریخ: 1398/07/16

موقعیت هتل در داخل شهر جلفا و نزدیک به بافت قدیمی شهر است. از بابت دسترسی به یکی دو مورد دیدنی داخل شهر و منظره کوههای اطراف خوب است. امکانات با توجه به قدیمی ساز بودن هتل خیلی چشمگیر نمی باشد ولی نیازهای معمولی را برآورده می نماید.

مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل آلتین جلفا به قلم رضا کاظمی

تاریخ: 1398/07/16

هتل آپارتمان خوب و تمیز بدون امکانات جانبی خاص هتل پارکینگ ندارد و برای پارک خودروی خود اگر شانس داشته باشید جلوی درب هتل در حد دو یا سه ماشین جا دارد. درغیر اینصورت می توانید به پارکینگهای روباز حدود یک کیلومتر جلوتر در سمت مخالف خیابان که مربوط به مراکز خرید است بروید. اتاقها از نظر اندازه مناسب هستند ولی فقط به تعداد ذکر شده در هنگام رزرو جای خواب هست.

مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل گسترش تبریز به قلم رضا کاظمی

تاریخ: 1398/07/16

هتل در مرکز شهر قرار دارد و باتوجه به امکانات و ابعاد بزرگ اتاقها و قیمت ، گزینه مناسبی برای رزرو می باشد. اتاقهای بزرگ ، قرارگیری در مرکز شهر ، دسترسی آسان به همه گونه وسیله نقلیه ، امکانات خوب تمیزی خوب اتاقها

مشاهده متن کامل نقد و بررسی

هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 600 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات