نقد و بررسی هتل ها از نگاه مسافرها


نقد و بررسی هتل توس مشهد به قلم زائر
تاریخ: 1397/05/28

این هتل از نظر امکانات در سطح خوبی است، از نظر جغرافیایی مجاور حرم می باشد، ولی بهر حال در مرکز ترافیک شهر هم قرار گرفته است.. نزدیکی به حرم مطهر، بارز ترین ویژگی جغرافیایی آن می باشد. البته غذاهای رستوران هم قابل توجه می باشد.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل سی برگ مشهد به قلم علیرضا جهانیان
تاریخ: 1397/05/06

این هتل در یکی از بهترین مناطق مشهد واقع شده .. رفتار بسیار محترمانه ی پرسنل این هتل با مسافر بدون شک یکی از دلایل رزرو مجدد آن خواهد بود . نسبت به هرینه ای که مسافر برای اقامت پرداخت میکند یکی از بهترین گزینه ها هتل سیبرگ است .
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل آپارتمان کوروش مشهد به قلم حسین پوردشتی اذر
تاریخ: 1397/05/03

نسبت به حرم امام رضا (ع) حدودا ۲۰ دقیقه پیاده روی.. غذاهای با کیفیت و قابل قبول بجز صبحانه که بسیار مختصر میباشد.تمیزی قابل قبول اتاق ها.متاستفانه قدیمی بودن بعضی از امکانات مانند تلوزیون و یخچال.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل سفیدکنار بندرانزلی به قلم گلناز علمداری
تاریخ: 1397/04/10

ابعاد اتاق دوتخته متوسط و از نظر امکانات خیلی خوب بود. موقعیت اتاقهای رو به دریا عالی است که می توان از بالکن طلوع و غروب خورشید را تماشا کرد. بالکنها فضای مناسبی برای صندلی گذاشتن دارند.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل دوریکا عباس آباد به قلم پناهی
تاریخ: 1397/04/05

هتل در نزدیکترین فاصله در ساحلی شنی و بسیار تمیز در سال 97 افتتاح شده است.. نزدیکی به ساحل و تمیزی و از نظر قیمت به کیفیت بسیار مناسب بود.. با توجه به نزدیکی به تنکابن و عباس اباد امکانات کاملی اطراف هتل وجود دارد. نزدیکی به جنگل دو هزار و جاده کلاردشت از ویژگی های دیگر هتل است.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی اقامتگاه خانه مرشدی کاشان به قلم فرهنگدوست
تاریخ: 1397/04/04

هتل مرشدی - کاشان . در مرکز بافت سنتی کاشان. با پارکینگ اختصاصی.. هتلی بافضای کاملا سنتی اما امکانات مدرن . نمونه مشخصی از پست مدرنیسم. کارکنان و متصدیان پذیرش مودب ، مهربان و صمیمی . شب ها نوای دل انگیز موسیقی غنی ایرانی مانند استاد بنان تو را بدرقه خواب می کند و صبح با نوای گنجشک ها بیدار می شوی. هتلی کوچک با قلبی بزرگ. و کتابخانه ای کوچک اما با کتاب های با کیفیت روی یک میز در کنار نشیمن جاهای سنتی.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل داد یزد به قلم حسین علی کاظمی
تاریخ: 1397/03/27

این هتل در مرکز شهر تاریخی یزد و در مجاورت آثار تاریخی و بافت قدیمی واقع است و این هتل دارای 90باب اتاق یک تخته، دو تخته ، سه تخته، اتاق های متصل به هم، اتاق مخصوص عروس و داماد و اتاق های VIPبا طراحی سنتی و امکانات رفاهی مدرن می باشد.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل آپارتمان کوروش مشهد به قلم rahele
تاریخ: 1397/03/23

این هتل در یک پاساژ قرار دارد که با توجه به تابلوی کوچک جلوی درب پاساژ در ابتدا کمی پیدا کردن هتل سخت است.چون هتل ابتدای بلوار مدرس و نزدیک به چهار راه است به راحتی به مراکز خرید و رستوران و کافی شاپ دسترسی دارد.اتاق ها مرتب و تمیز هستند اما در ابتدای ورود ما وجود یک سوسک افقی شده غافلگیرمان کرد.اگر اقامت فولبرد داشته باشد می توانید از تنوع غذایی در 2وعده نهار و شام و کیفیت و کمیت مناسب غذا لذت ببرید.حتی می توانید وعده های غذایی را در اتاقتان سرو کنید.اما در وعده صبحانه منتظر تنوع غذایی بالا نباشید.متاسفانه داخل هتل نمازخانه نیست و باید نماز را داخل حرم اقامه کنید.برای رسیدگی به کارهای اینترنتی خود از اینترنت موجود در لابی و با سرعت عالی استفاده کنید.از سیستم تصویری انتظار بالایی نداشته باشد چون LCDیاLEDنیست.در اتاق ما یک رادیو قدیمی کنار تخت بود که از آن استفاده نکردیم ولی در نوع خودش جالب بود.اتاق ها مجهز به سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی می باشند که خود یک مزیت بزرگ برای بیماران و سالمندان است.نگران پارکینگ کوچک هتل نباشد چون جلوی هتل فضای کافی برای پارک خودرو وجود دارد.حتی کیوسک پلیس هم نزدیک هتل است پس نگران امنیت خودرو نباشید.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل توریست توس مشهد به قلم رز
تاریخ: 1397/03/20

هتل در بزرگراه آزادی بیرون شهر قرار دارد،مساحت هتل زیاد می باشد. ویژگی هتل ویلایی بودن و محیطی آرام به دور از شلوغی شهر. هتل در جاده توس و خارج از شهر قرار دارد
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل آپارتمان میزبان مشهد به قلم فریبرز صیادی
تاریخ: 1397/03/19

با وجود فضای کم آپارتمان های هتل میزبان، تقریبا همه امکانات و تجهیزات لازم وجود داشت. از لحاظ نزدیکی به ایستگاه بی آر تی و مترو بسیار مناسب می باشد.. اتاق های تمیز با امکانات مناسب، نزدیکی به حمل و نقل عمومی، داشتن پارکینگ، برخورد مناسب پرسنل هتل
مشاهده متن کامل نقد و بررسی