نقد و بررسی هتل ها از نگاه مسافرها


نقد و بررسی هتل همای سعادت دلیجان به قلم Sara
تاریخ: 1397/02/14

هتل بصورت سوییت های دوطبقه میباشد که بزرگ و مناسب برای خانواده است. ۵ کیلومتری دلیجان واقع است... رستوران و کافی شاپ و فست فود..پمپ بنزین و حتی تالار عروسی..بسیار تمیز و کارکنان مودب
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل ابیانه ابیانه به قلم Sara
تاریخ: 1397/02/14

هتل در مکان خوبی قرارداردو نزدیک به بافت قدیمی ابیانه است.اما قدیمی میباشد و تجهیزات ان نیز کهنه است.. فقط لابی بصورت سنتی دیزاین شده بود که هنوز سفره هفت سین هم داشت..
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل پارک شیراز به قلم صیدی
تاریخ: 1397/01/14

داخل شهر شیراز و در بافت قدیمی. سه ستاره. بسیار نزدیک به مناطق سیاحتی شهر می باشد.. به همه بخصوص افرادی که تمایل به لوازم و وسایل قدیم و نوستالژیک را دارند.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی مهمانسرای جهانگردی غار علیصدر همدان به قلم معینی
تاریخ: 1397/01/08

بسیار نزدیک به درب ورودی غار علیصدر. با توجه به قدمت هتل و همچنین قرار داشتن هتل در خارج از منطقه شهری همدان ، می توان پذیرفت که هتل قابل قبول می باشد.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل ایران زمین مشهد به قلم دامون
تاریخ: 1396/12/25

ابعاد اتاق ها مناسب است و در مجموع هتل فضای گرم و دلنشینی دارد. امکانات به نسبت مناسب است. موقعیت مکانی هتل در نزدیکی حرم و در منطقه ای شلوغ و پرتراکم واقع شده است که بیشتر برای افرادی که بدون ماشین سفر می کنند مناسب است. از نظر دسترسی به حرم و بازارها و خط اتوبوس و مترو در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل فلامینگو کیش به قلم مریم
تاریخ: 1396/12/21

این هتل خیلی خیلی بزرگ بود. یه محوطه اتاق های ویلایی داشت و یک محوطه اتاق های هتلی. محوطه هتل بسیار زیبا و آرامش بخش بود. تمام هتل رو گلکاری کرده بودند و معلوم بود که صاحب هتل بسیار با سلیقه است. محل هتل به مرکز خریدها خیلی نزدیک بود و تا ساحل هم میشد پیاده رفت
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل ستاره دریا چمخاله به قلم فرهاد
تاریخ: 1396/11/12

این هتل در کنار ساحل چمخاله در محوطه ای زیبا قرار گرفته است هتل بسیار تمیز در نزدیکی شهر لنگرود و لاهیجان که دسترسی آسان آن از طریق بزرگراه قزوین رشت می باشد.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل آریان. کیش به قلم مهرداد (پژوهشگر و مدرس گردشگری)
تاریخ: 1396/09/20

هتل آریان در نزدیکی میدان امیرکبیر و هتل سورینت مریم در جزیره کیش واقع شده است. موقعیت هتل نسبتا مناسب است و برای کسانی که در شرایط خوب آب و هوایی کیش قصد پیاده روی داشته باشند دسترسی های مناسبی به مراکز خرید فراهم می کند (بازار زیتون با کمتر از ده دقیقه پیاده روی و مرکز تجاری و بازارهای پردیس در حدود بیست تا بیست و پنج دقیقه پیاده روی ). همچنین امکان پیاده رفتن از این هتل تا پارک ساحلی ماهیگیر (پشت هتل شایان) و اسکله تفریحی و بازار و بولینگ مریم نیز با کمی پیاده روی وجود دارد. با این همه موقعیت هتل به گونه ای است که فضایی نسبتا دنج و آرام در اختیار مسافران قرار می دهد و تهیه تاکسی و وسایل نقلیه عمومی نیز در نزدیکی هتل امکان پذیر است. با این همه امکانات و شیک بودن هتل در حد هتل چهارستاره نیست. اتاق ها نسبتا جادار و مناسب هستند اما وسایل و امکانات داخل اتاق ها کمی مندرس و کهنه شده اند که در این باره نیاز به توجه و تعویض امکانات احساس می شود.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل فلامینگو کیش به قلم مریم آقاجانی
تاریخ: 1396/08/29

-هتل فلامینگو اقامتگاهی دلپذیر به وسعت مهر این هتل در زمینی به مساحت حدود ٢۴ هزار متر مربع و ٢۰۰ باب اتاق و پرسنلی که تار و پود وجودشان از مهر و ادب تنیده شده و مدیریتی لایق, در قلب جزیره کیش در ضلع غربی بلوار دریا و چشم اندازی به آبهای نیلگون خلیج فارس واقع گردیده است.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل کایا لاله پارک تبریز به قلم سحر پاشائی
تاریخ: 1396/07/20

هتل بزرگی که در تیر 95 در بزرگراه پاسدارن میدان شهید فهمیده تبریز افتتاح گردیده است.محل دسترسی به هتل دور از ترافیک شهری و با توجه به بزرگراههای اطراف ان دسترسی به هتل راحت است.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی