نقد و بررسی هتل ها از نگاه مسافرها


نقد و بررسی هتل ستاره دریا چمخاله به قلم فرهاد
تاریخ: 1396/11/12

این هتل در کنار ساحل چمخاله در محوطه ای زیبا قرار گرفته است هتل بسیار تمیز در نزدیکی شهر لنگرود و لاهیجان که دسترسی آسان آن از طریق بزرگراه قزوین رشت می باشد.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل آریان. کیش به قلم مهرداد (پژوهشگر و مدرس گردشگری)
تاریخ: 1396/09/20

هتل آریان در نزدیکی میدان امیرکبیر و هتل سورینت مریم در جزیره کیش واقع شده است. موقعیت هتل نسبتا مناسب است و برای کسانی که در شرایط خوب آب و هوایی کیش قصد پیاده روی داشته باشند دسترسی های مناسبی به مراکز خرید فراهم می کند (بازار زیتون با کمتر از ده دقیقه پیاده روی و مرکز تجاری و بازارهای پردیس در حدود بیست تا بیست و پنج دقیقه پیاده روی ). همچنین امکان پیاده رفتن از این هتل تا پارک ساحلی ماهیگیر (پشت هتل شایان) و اسکله تفریحی و بازار و بولینگ مریم نیز با کمی پیاده روی وجود دارد. با این همه موقعیت هتل به گونه ای است که فضایی نسبتا دنج و آرام در اختیار مسافران قرار می دهد و تهیه تاکسی و وسایل نقلیه عمومی نیز در نزدیکی هتل امکان پذیر است. با این همه امکانات و شیک بودن هتل در حد هتل چهارستاره نیست. اتاق ها نسبتا جادار و مناسب هستند اما وسایل و امکانات داخل اتاق ها کمی مندرس و کهنه شده اند که در این باره نیاز به توجه و تعویض امکانات احساس می شود.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل فلامینگو کیش به قلم مریم آقاجانی
تاریخ: 1396/08/29

-هتل فلامینگو اقامتگاهی دلپذیر به وسعت مهر این هتل در زمینی به مساحت حدود ٢۴ هزار متر مربع و ٢۰۰ باب اتاق و پرسنلی که تار و پود وجودشان از مهر و ادب تنیده شده و مدیریتی لایق, در قلب جزیره کیش در ضلع غربی بلوار دریا و چشم اندازی به آبهای نیلگون خلیج فارس واقع گردیده است.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل کایا لاله پارک تبریز به قلم سحر پاشائی
تاریخ: 1396/07/20

هتل بزرگی که در تیر 95 در بزرگراه پاسدارن میدان شهید فهمیده تبریز افتتاح گردیده است.محل دسترسی به هتل دور از ترافیک شهری و با توجه به بزرگراههای اطراف ان دسترسی به هتل راحت است.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل لاله کندوان تبریز به قلم سحر پاشائی
تاریخ: 1396/07/20

این هتل در روستای توریستی کندوان واقع شده با توجه به شرایط در دل کوه قرار گرفته است.محل هتل بسیار مناسب است در ابتدار ورودی روستا و دور از هیاهو و رفت وآمد روستاست.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل استقلال تهران به قلم kamran
تاریخ: 1396/06/20

بر اساس شرایط ونیاز در مکان مناسبی قراردارد. دارای ظاهری بسیار شیک وتا حدودی امروزی میباشد. با کمی تحمل وپیاده روی رستوران های مناسب وجود دارد. فقط برای کسانی که برای انجام کار اداری به تهران سفر مینمایند
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل بهشت تالاب بندرانزلی به قلم حمید
تاریخ: 1396/06/17

هتل بهشت تالاب انزلی کنار تالاب انزلی قرار دارد و با ویلاهایی یک یا چند خوابه همراه با رستوران، کافی شاپ، پارکینگ روباز و فضای تفریحی برای کودکان و بزرکسالان در زمینی به مساحت 7000 متر مربع احداث شده است.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل سفیدکنار بندرانزلی به قلم فواد
تاریخ: 1396/06/12

هتل نسبتا خوبی هست که در فاصله کمی با انزلی قرار دارد. در دو طبقه ساخته شده است و یکی از هتل های نسبتا قدیمی ولی تمیز و مرتب است.. شاید بهترین تعریف برای این هتل, هتل اصل و نسب دار باشد. هتلی خوش ساخت و با سابقه است که به روز شده است. اتاق ها تمیز و مرتب, اینترنت وای فای با سرعت خوب, پارکینگ مسقف و ساحل شنی مربوط به هتل.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل کادوس رشت به قلم امیرهوشنگ
تاریخ: 1396/06/11

هتل کادوس هتلی است با ابعاد بزرگ در منطقه مرکزی شهر رشت. امکانات چندانی ندارد(بر اساس 5 ستاره بودنش).. ویژگی هتل نمای زیبای بیرونی آن است و طراحی بسیار بی سلیقه داخلی هتل، مخصوصا لابی آن است.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی اقامتگاه خانه تاریخی نگین کاشان به قلم علی مهری
تاریخ: 1396/06/11

هتل سنتی نگین کاشان: خانه بازسازی شده ای زیبا در کوچه پس کوچه های تاریخی بخش قدیم کاشان. فضای نوستالژیک. دسترسی مناسب به آرامگاه محتشم کاشانی، مسجد آقا بزرگ، بازار کاشان و خانه های تاریخی.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی