نقد و بررسی هتل بین المللی تبریز از نگاه مسافرها


نقد و بررسی هتل بین المللی تبریز به قلم سارا
تاریخ: 1394/06/30

 هتل بین المللی تبریز در شهر تبریز،خیابان امام خمینی،فلکه دانشگاه واقع شده است که از موقعیت مکانی مناسبی از لحاظ دسترسی و نزدیکی به اماکن دیدنی (مانند مسجد کبود،موزه قصر آهن) برخوردار میباشد. این هتل دارای نمایی سنتی و فضای داخلی مدرن و شیک میباشد.اتاق ها از امکاناتی چون: وان،سرویس بهداشتی فرنگی،تلویزیون ال سی دی،یخچال،مینی سرویس،اینترنت پرسرعت وایرلس رایگان،تهویه مطبوع برخوردار میباشند.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل بین المللی تبریز به قلم امیرحسین کارگرزاده
تاریخ: 1394/06/25

از لحاظ امکانات بسیار عالی. امکانات و رسیدگی عالی - پرسنل بسیار بسیار مودب و مسئولیت پذیر .  . به تمام کسانی که قصد سفر به تبریز را دارند
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل بین المللی تبریز به قلم امید کیاور
تاریخ: 1394/02/22

مکان هتل در استان آذربایجان شرقی ، شهر تبریر ،خیابان امام خمینی ، فلکه دانشگاه ، هتل بین المللی تبریز ، واقع است. هتل 4 ستاره بین المللی تبریز در فضای سبز به وسعت 5000 متر مربع در مرکز شهر تبریز احداث گردیده است. این هتل با تلفیقی از معماری سنتی و مدرن و با برخورداری از فضاهای داخلی دلپذیر و فرح بخش در 5 طبقه فوقانی و همچنین همکف و تحتانی با امکانات بسیار متنوع مقدم میهمانان محترم را گرامی می دارد. هتل بین المللی تبریز دارای 132 اتاق در متراژهای استاندارد روز بوده که کلیه اتاق ها از امکانات مدرن برخوردار است. رستوران و تالار بلوط و نیلوفر در طبقه تحتانی و همکف با ظرفیت 300 نفر با تجهیزات متنوع و زیبا چیدمان گردیده و در آنها انواع غذاهای ایرانی و فرنگی همراه با بوفه های متنوع اردور جهت میهمانان گرامی پذیرائی می شود.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی