نقد و بررسی هتل ارگ شیراز از نگاه مسافرها


نقد و بررسی هتل ارگ شیراز به قلم امیر باقرپور
تاریخ: 1395/12/27

شیراز خیابان شهناز سابق. تمیزی اتاقها و سرویسهای بهداشتی ، فضای بزرگ و دیزاین متناسب اتاقها ، سکوت و آرامش بینظیر در هتل ، برخورد گرم و مودبانه پرسنل هتل ، صبحانه خیلی خوب وتنوع زیاد آن ، تشکر ویژه از آقای همتی سرپرست رستوران و تبریک به مدیریت محترم هتل بابت اینهمه تلاش و با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل ارگ شیراز به قلم بهرام
تاریخ: 1393/11/05

هتل ارگ در مرکز شهر شیراز ودر یکی از خیابانهای شلوغ قرار دارد.ظرفیت پارکینگ کم ولی تعداد اتاقها وابعاد آن خیلی مناسب می باشد.امکانات موجود با توجه به قیمت مناسب وکیفیت خدمات ارائه شده بسیار مناسب است. 
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل ارگ شیراز به قلم faranak
تاریخ: 1393/09/05

 هتل ارگ شیراز در خیابان تختی نزدیک به دروازه اصفهان که در قسمت مرکزی شهر است واقع شده. ساختمانی 3 طبقه میباشد که شما میتوانید متناسب با نیاز خود انواع اتاق های 1و 2و3 ویا سوییت های بزرگ و کوچک را با ظرفیت های مختلف رزرو کرده و از اقامت در این هتل لذت ببرید.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل ارگ شیراز به قلم پدرام
تاریخ: 1393/02/08

 . پارکینگ - خشکشویی از نکات مثبت این هتله - خوش رویی و رفتار مناسب خدمه و پذیرش - پاکیزگی و مجهز بودن اتاق ها فوق العاده ست. به بازار وکیل و ازگ نسبتا نزدیک ه - نزدیکی به بانک و سوپر مارکت خیلی کار منو راه انداخت بزرگی طبقات و راه رو ها مناسب یه هتل خوب طراحی شده
مشاهده متن کامل نقد و بررسی