نقد و بررسی هتل پارس ائل گلی تبریز از نگاه مسافرها


نقد و بررسی هتل پارس ائل گلی تبریز به قلم رضا
تاریخ: 1394/10/20

عملیات اجرایی هتل پارس ائل گلی تبریز اوایل سال ۱۳۷۴ در زمینی به مساحت ۳۷۰۰۰ متر مربع و زیر بنای ۲۸۰۰۰ متر مربع آغاز شد. پس از یک دوره شش ساله در شهریور ۱۳۸۰ ساختمان آن به پایان رسید و در ۲۹ اسفند ۱۳۸۰ کار خود را جهت پذیرش مسافر آغاز کرد. برج اصلی این هتل با ۱۷ طبقه و رستوران گردان می‌باشد. تعداد اتاق های این هتل ۱۸۰ است که تعداد اتاق یک تخته، دو تخته و سوئیت آن به ترتیب ۰،۲۰ ۱۴ و ۲۰ است.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل پارس ائل گلی تبریز به قلم امیرحسین صیفی کار
تاریخ: 1394/01/18

 1. ابعاد هتل: مقیاس و ابعاد هتل چه از نظر محوطه بیرونی و هم از نظر لابی بسیار قابل قبول بود محوطه سبز اطراف هتل بود که نظر مهمانان تازه را بسیار خوب به خود جلب میکرد و همچنین لابی بزرگ و شیک بود 2. امکانات هتل: امکانات هتل در حد و اندازه هتل 5ستاره بود ولی جای پیشرفت داشت از نقایص آن میتوان به سرعت پایین اینترنت نام برد 3. موقعیت جغرافیایی هتل شاید بزرگترین حسن این هتل باشد
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل پارس ائل گلی تبریز به قلم محبوبه
تاریخ: 1393/09/08

 این هتل در بهترین نقطه تبریز نزدیک پارک مشهور ایل گلی قراردارد - از نظر امکانات بسیار عالی و تمیز - کارکنان مودب و آموزش دیده در راستای هتلداری - از نگهبان و خدمات تا کارکنان اداری همه خوش برخورد - اتاق های هتل کمی قدیمی ولی تمیز - از داخل اتاقها به هر سمتی بنگرید فضای سبز دارید - خرداد ماه هوای بسیار عالی دارد و محوطه آن زیباسازی شده است .
مشاهده متن کامل نقد و بررسی