سه‌شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸

نقد و بررسی هتل لاله کندوان تبریز به قلم سحر پاشائی

تاریخ: 1396/07/20

این هتل در روستای توریستی کندوان واقع شده با توجه به شرایط در دل کوه قرار گرفته است.محل هتل بسیار مناسب است در ابتدار ورودی روستا و دور از هیاهو و رفت وآمد روستاست.

مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل لاله کندوان تبریز به قلم شهرام

تاریخ: 1394/06/04

 از تبریز بدنبال جاده ای می گردی که به کندوان برسی عکسها و جستجوهای اینترنتی انتظار تو را برای رسیدن به یک مکان بی مثال در ایران بیشتر کرده واقعا هنگام آمدن به سمت هتل راه چقدر طولانی می شود جاده های پر پیچ وخم با زیبائی خاص طی می شود فقط کاش تابلو های راهنما در شهر تبریز مانند بسیاری از شهرهای توریستی ایران با اسم کندوان تو را راهنمائی بهتری می کرد تا زودتر راه را پیدا کنی ازبین روستاها با مردم خونگرم عبور میکنی که شیرینی لبخندشان به شیرینی باقلوای آذربایجان است و یک لحضه خودت را در مقابل کوهی میبینی که مانند کندوهای زنبور عسل حفره حفره است و زیبا آیا درست میبینی اینجا همانجاست .

مشاهده متن کامل نقد و بررسی

هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 600 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات