نقد و بررسی هتل پارت اصفهان از نگاه مسافرها


نقد و بررسی هتل پارت اصفهان به قلم اشکان رضوی
تاریخ: 1395/03/11

موقیعت هتل فوق در چهارباغ عباسی وقع بوده که به میدان اصلی از جمله میدان نقش جهان، سی سه پل ؛ موزه چهل ستون و .... بسیار نزدیک بوده است که خود این امر باعث کاهش هزینه های حمل و نقل عمومی برای بازدید امکان بوده و همچنین با توجه به بعد مسافتی کمی که با مکانهای آتیشگاه و کلیسای وان داشت بسیار قابل توجه بوده است.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل پارت اصفهان به قلم رفیعی
تاریخ: 1394/04/06

 اصفهان - خیابان چهار باغ عباسی - کوچه جهان آرا.  محیط آن آرام و خانوادگی است. اتاق ها در موقعیت مناسب قرار گرفته است و تمیزی آن کامل رعایت می شود. برخورد پرسنل کاملا مناسب و نشان از مدیریت خوب آن است.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل پارت اصفهان به قلم مهدی
تاریخ: 1393/11/05

هتل پارت به نظرم باید نامش را "هتلی نقلی و کوچک " در قلب شهر تاریخی و زیبای اصفهان دانست به لحاظ جغرافیایی در نزدیکی سی وسه پل واقع در خیابان چهار باغ عباسی در یکی از خیابان های فرعی شمس آبادی بنا شده است.این هتل نوساز توسط ساختمان های تجاری و بناهای تاریخی احاطه شده است و با داشتن 43 اتاق باچیدمان مدرن از امکانات خوبی برخوردار می باشد تلویزیون LCD،سیستم تهویه مطبوع،یخچال و مینی بار داخل اتاق،سرویس بهداشتی فرنگی،روم سرویس 24ساعته،اینترنت وایرلس رایگان درلابی و تمامی اتاق ها،سالن کنفرانس مجهز به پروژکتور،پارکینگ،خشکشوئی، رستوران به همراه آلاچیق در فضای باز و استخر می باشد.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی