جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹

نقد و بررسی هتل سنتی اصفهان به قلم مسعود شماعی زاده

تاریخ: 1394/06/18

 هتل در میانه ی بافت سنتی شهری اصفهان واقع شده و در حقیقت یک خانه ی بازسازی شده قاجاری است که به شیوه ی حیاط مرکزی ساخته شده است. اتاقهای هتل در ابعاد و اشکال مختلف، بسته به طرح اولیه بنا، هستند.

مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل سنتی اصفهان به قلم محمد خالقی

تاریخ: 1394/03/22

 قرار گرفته در دل بارار سنتی اصفهان در خیابان سپاه با دسترسی مناسب به میدان نقش جهان و خیابان چهار باغ ( پیاده تنها 10 دقیقه با نقش جهان فاصله دارید) فضای داخلی ریبا و سنتی . به دلیل قرار پیری در بازار تردد خودرو با شلوغی بازار مشکل ایجاد میکنه.

مشاهده متن کامل نقد و بررسی

هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 600 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات