نقد و بررسی هتل کوروش مشهد از نگاه مسافرها


نقد و بررسی هتل آپارتمان کوروش مشهد به قلم حسین
تاریخ: 1397/11/28

از نظر مکان برای کسانی که قصد زیارت دارند خیلی مناسب هست و با یک خط مستقیم تاکسی میشود تا باب الجواد رفت. پیاده هم 20 دقیقه راه هست. هتل نسبتا کوچک هست و کلا 20 واحد دارد که 4 واحد در 5 طبقه هست. صبحانه هتل هر روز ثابت هست و برای هر نفر در یک بشقاب پنیر و کره و مربا میگذارند. هتل خیلی قدیمی هست و متاسفانه خیلی تمیز نیست. فرش اتاق بسیار کثیف، آشپزخانه و کابینت ها قدیمی و کثیف هستند و فضای عمومی هتل نیز تعریفی ندارد
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل آپارتمان کوروش مشهد به قلم حسین پوردشتی اذر
تاریخ: 1397/05/03

نسبت به حرم امام رضا (ع) حدودا ۲۰ دقیقه پیاده روی.. غذاهای با کیفیت و قابل قبول بجز صبحانه که بسیار مختصر میباشد.تمیزی قابل قبول اتاق ها.متاستفانه قدیمی بودن بعضی از امکانات مانند تلوزیون و یخچال.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل آپارتمان کوروش مشهد به قلم rahele
تاریخ: 1397/03/23

این هتل در یک پاساژ قرار دارد که با توجه به تابلوی کوچک جلوی درب پاساژ در ابتدا کمی پیدا کردن هتل سخت است.چون هتل ابتدای بلوار مدرس و نزدیک به چهار راه است به راحتی به مراکز خرید و رستوران و کافی شاپ دسترسی دارد.اتاق ها مرتب و تمیز هستند اما در ابتدای ورود ما وجود یک سوسک افقی شده غافلگیرمان کرد.اگر اقامت فولبرد داشته باشد می توانید از تنوع غذایی در 2وعده نهار و شام و کیفیت و کمیت مناسب غذا لذت ببرید.حتی می توانید وعده های غذایی را در اتاقتان سرو کنید.اما در وعده صبحانه منتظر تنوع غذایی بالا نباشید.متاسفانه داخل هتل نمازخانه نیست و باید نماز را داخل حرم اقامه کنید.برای رسیدگی به کارهای اینترنتی خود از اینترنت موجود در لابی و با سرعت عالی استفاده کنید.از سیستم تصویری انتظار بالایی نداشته باشد چون LCDیاLEDنیست.در اتاق ما یک رادیو قدیمی کنار تخت بود که از آن استفاده نکردیم ولی در نوع خودش جالب بود.اتاق ها مجهز به سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی می باشند که خود یک مزیت بزرگ برای بیماران و سالمندان است.نگران پارکینگ کوچک هتل نباشد چون جلوی هتل فضای کافی برای پارک خودرو وجود دارد.حتی کیوسک پلیس هم نزدیک هتل است پس نگران امنیت خودرو نباشید.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل آپارتمان کوروش مشهد به قلم صادقی منش
تاریخ: 1395/01/29

اگر به دنبال فضایی آرام در قلب پرهیاهوی شهر مشهد هستید و نمی خواهید برای دست یافتن به آن هزینۀ بالایی پرداخت کنید، این هتل گزینه ای منطقی خواهد بود. با وجود آن که ساختمان هتل کوروش، ساختمانی تازه ساز به حساب نمی آید، واحد آپارتمانی که در اختیار شما خواهد بود، طراحی بسیار مناسبی دارد و با داشتن مبلمان نسبتا خوب و اتاق خوابی پاکیزه، فضایی آرام برای شما فراهم می کند.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل آپارتمان کوروش مشهد به قلم محمد
تاریخ: 1394/06/20

من دوبار از این هتل در دو سال متوالی استفاده نمودم. اتاقی که برای ما اختصاص داده شده بود یک سوییت شامل یک اتاق با تخت دو نفره یک پذیرایی 12 متری و قسمت کوچکی برای آشپزخانه. امکانات هتل کمی قدیمی هست اما با توجه به پولی که پرداخت میکنید مناسب به نظر میرسد. همچنین اتاق و وسایل آن تمیز بودند. یه تلویزیون داشت که کنترلش خراب بود حتی دکمه های روی خود تلویزیون هم کار نمیکرد و فقط به یک شبکه دسترسی داشتیم. در کل برای یکی دو شب موندن برای یه خانواده مناسب به نظر میاد. البته با تخفیفی که از سایت هتلیار بهش تعلق میگرفت. 
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل آپارتمان کوروش مشهد به قلم میلاد
تاریخ: 1394/03/19

مشهد ابتدای خیابان مدرس ،هتل داخل پاساژ و قدیمی می باشد .  هتل آپارتمان نزدیک حرم با پیاده وری 30 دقیقه ای.  اطراف هتل صرافی و سکه فروشی می باشد.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی