نقد و بررسی هتل باغ مشیرالممالک یزد به قلم Neda Memarian

تاریخ: 1394/01/23

هتل 4 ستاره باغ مشیر الممالک که پیشینه آن به دوران قاجار بر می گردد در بافت قدیمی و خارج محدوده مرکزی شهر، در شمال غربی شهر یزد قرار دارد. این باغ با وسعت 1300 متر مربع اولین هتل باغ ایرانی با معماری سنتی و در عین حال مجهز به کلیه امکانات رفاهی مدرن می باشد. با ورود به هتل گویی وارد دنیایی از رنگ می شوید. اولین اعجاز سفر را آنجا مشاهده خواهید کرد. با استقبال دو نفر رو به رو می شوید که تعجبتان را بر می انگیزد. یکی از آنها ابوالفضل، پسری 25 ساله با قامتی بسیار کوچک تر از یک کودک 7 ساله است. با وجود ظاهر شگفت انگیزش، استقبال بسیار گرمی می کند. باورتان نمی شود چیزی را که با چشمتان می بینید. پذیرش هتل به سرعت مدارک هایتان را می گیرد و اتاق ها را تحوبل می دهد. به همراه راهنمای هتل از راهرویی عبور کرده و وارد رستورانی می شوید که دیوار های نقاشی شده اش همراه با صدای آب جاری حوضی که در وسط آن قرار دارد و موسیقی ملایم سنتی، باعث می شود چند دقیقه ای در آنجا مکث کنید. سپس وارد باغ می شوید. باغی خرم که آفتاب ملایمی بر درختان تابانده شده است. دو طوطی رنگارنگ که از گونه های نادر هستند در گوشه ی باغ نشسته و با ورود برای شما به نشان خوش آمدگویی سر تکان می دهند.  

مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل باغ مشیرالممالک یزد به قلم لید استار

تاریخ: 1393/06/30

  باغ مشیر الممالک در حاشیه شهر یزد و در شمال شرقی این شهر واقع است. با وسعتی حدود سیزده هزار متر مربع دارای اتاق های یک تخته، دبل ، تویین، سه تخته، چهار تخته و سوییت کانکت با معماری سنتی است.

مشاهده متن کامل نقد و بررسی

هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 600 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات