نقد و بررسی هتل گل گندم شباهنگ مشهد از نگاه مسافرها


نقد و بررسی هتل گل گندم شباهنگ مشهد به قلم رضا سلطانیان
تاریخ: 1394/04/05

 این هتل از مساحت کمی برخوردار است؛ امکانات موجود در این هتل، متوسط رو به پایین است؛ هتل از نظر موقعیت جغرافیایی، فاصله زیادی تا اماکن مختلف (تفریحی - تجاری و...) دارد.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل گل گندم شباهنگ مشهد به قلم احسان عظیمی
تاریخ: 1394/01/06

هتل گل گندم شباهنگ در مشهد، خیابان امام رضا 64 واقع شده و برای رسیدن به حرم امام رضا (ع) 10می بایست تقریبا ده دقیقه با خودرو زمان صرف نمود. فاصله زمانی این هتل به فرودگاه تقریبا بیست دقیقه است. هتل گل گندم نوساز بوده و امکاناتی از قبیل یخچال و تلویزیون، سرویس فرنگی در اتاقها و رستوران، اینترنت، ، نمازخانه، لابی، کافی شاپ در ساختمان هتل را به مسافران عرضه می نماید
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل گل گندم شباهنگ مشهد به قلم مجید حکیمی
تاریخ: 1394/01/04

این هتل به لحاظ ابعاد جزو هتل های کوچک دسته بندی میشود از همان هتل های 3 ستاره که با یک لابی حدودا 100 متری و محوطه ورودی نهایتا 50 متری در شهر مشهد وجود دارد ، از لحاظ دسترسی به حرم مطهر قاعدتا با توجه به محل هتل نزدیک به حرم خیلی نیست ولی وجود ایستگاه بی آر تی درست در ابتدای کوچه هتل باعث میشود که شما با حداکثر 10 دقیقه فاصله به فلکه آب و ورودی حرم مطهر برسید.  امکانات این هتل هم برای یک سفر زیارتی قابل قبول و در حد انتظار است که در ادامه مطالبی ار در این مورد عرض خواهم کرد.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی