سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹

نقد و بررسی هتل کریم خان شیراز به قلم SaEiD K

تاریخ: 1395/08/16

هتل کریم خان شیراز در بافت قدیمی و مرکزی شهر شیراز در خیابانی که بیشتر مرکز پخش مواد غذایی - بهداشتی خارجی است واقع شده و دسترسی آسان به بلوار کریم خان را دارد. این هتل دارای امکانات استاندارد میباشد.

مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل کریم خان شیراز به قلم محمد

تاریخ: 1395/08/16

هتل کریم خان در مرکز (قدیم) شهر شیراز در خیابان رودکی قرار گرفته و دسترسی خیلی خوبی به مجموعه وکیل، ارگ کریم خان و چند رستوران دیگر دارد. البته پیاده روی در حدود 10 تا 15 دقیقه. هتل از فضایی سنتی برخورد دار است. کافی شاپ (شربت خانه) دیزان سنتی زیبایی دارد. پرسنل از البسه سنتی استفاده میکنند و در کل فضای جالبی را رقم میزند. هتل فاقد رستوران است. این اولین مشکلی است که در این جا به چشم میخورد. برای استفاده از رستوران به هتل آریو برزن باید رجوع کنید (البته مدیریت هر دو هتل یکی است) ولی قیمت بالای غذاها و منوهای رستوران آریو برزن احتمالا شما را هم راهی رستوران های دیگر شهر شیراز میکند که در همین قیمت غذای مناسب تری ارائه میکنند. صبحانه هتل مناسب است و هتل دارای اتاق بازیهای کامپیوتری است.

مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل کریم خان شیراز به قلم توحید

تاریخ: 1393/09/06

هتل کریم خان در وسط شهر و تقریبا در بافت قدیم شهر می باشد و نزدیک به اماکن دیدنی شیراز هتل کریم خان با نمایی زیبا و پرسنل خوش برخورد از میهمانان پذیرایی می کنند.

مشاهده متن کامل نقد و بررسی

هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 600 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات