نقد و بررسی هتل کریم خان شیراز از نگاه مسافرها


نقد و بررسی هتل کریم خان شیراز به قلم SaEiD K
تاریخ: 1395/08/16

هتل کریم خان شیراز در بافت قدیمی و مرکزی شهر شیراز در خیابانی که بیشتر مرکز پخش مواد غذایی - بهداشتی خارجی است واقع شده و دسترسی آسان به بلوار کریم خان را دارد. این هتل دارای امکانات استاندارد میباشد.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل کریم خان شیراز به قلم محمد
تاریخ: 1395/08/16

هتل کریم خان در مرکز (قدیم) شهر شیراز در خیابان رودکی قرار گرفته و دسترسی خیلی خوبی به مجموعه وکیل، ارگ کریم خان و چند رستوران دیگر دارد. البته پیاده روی در حدود 10 تا 15 دقیقه. هتل از فضایی سنتی برخورد دار است. کافی شاپ (شربت خانه) دیزان سنتی زیبایی دارد. پرسنل از البسه سنتی استفاده میکنند و در کل فضای جالبی را رقم میزند. هتل فاقد رستوران است. این اولین مشکلی است که در این جا به چشم میخورد. برای استفاده از رستوران به هتل آریو برزن باید رجوع کنید (البته مدیریت هر دو هتل یکی است) ولی قیمت بالای غذاها و منوهای رستوران آریو برزن احتمالا شما را هم راهی رستوران های دیگر شهر شیراز میکند که در همین قیمت غذای مناسب تری ارائه میکنند. صبحانه هتل مناسب است و هتل دارای اتاق بازیهای کامپیوتری است.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی

نقد و بررسی هتل کریم خان شیراز به قلم توحید
تاریخ: 1393/09/06

هتل کریم خان در وسط شهر و تقریبا در بافت قدیم شهر می باشد و نزدیک به اماکن دیدنی شیراز هتل کریم خان با نمایی زیبا و پرسنل خوش برخورد از میهمانان پذیرایی می کنند.
مشاهده متن کامل نقد و بررسی