نقد و بررسی هتل زهره اصفهان به قلم


مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 هتل زهره واقع در خیابان فردوسی و مشرف به زاینده رود می باشد. واقع در 6 طبقه و حدود 50 اتاق و سوییت می باشد. کافی شاپ و رستورانی زیبا دارد و بزودی رستوران سنتی خود را نیز افتتاح میکند.

ویژگی هتل

نزدیک بودن به جاذبه های تاریخی شهر اصفهان و هم چنین برخورد بسیار خوب پرسنل، پاسخگویی سریع و محترمانه پرسنل و مدیر هتل، پیگیری نیازهای مسافران، فضای شیک و معماری زیبای لابی و رستوران و پاکیزگی هتل برخی از ویژگی های قابل تامل این هتل می باشد.

اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 یکی از ویژگی های منحصر بفرد این هتل، نزدیک بودن به مناطق دیدنی و جاذبه های تاریخی اصفهان است. بطور مثال میزان مسافت بصورت پیاده روی تا عالی قاپو، میدان نقش جهان و میدان امام حدود نیم ساعت- کاخ چهل ستون حدود 20 دقیقه- سی و سه پل حدود 20 دقیقه- پل خواجو حدود 10 دقیقه- کاخ هشت بهشت حدود 30 دقیقه

این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 عزیزانی که قصد دارند مکانی زیبا و پرآرامش و همچنین در دسترس آثار باستانی را تجربه نمایند، میتوانند به این هتل عزیمت نمایند.

چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 بگرچه اصفهان به لحاظ نوع جاذبه گردشگری در همه فصول از مسافران استقبال میکند اما من فصل بهار را بخاطر بهره بردن از طبیعت زیبای محوطه کاخ ها و همچنین لذت بردن از باغ گلها، توصیه میکنم.

تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 با توجه به قیمت متوسط، امکانات و محیط هتل بسیار بیشتر از قیمت مورد درخواست، ارزش دارد.

چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

 در صورت مراجعه به هتل زهره، حتما از مصاحبت با مدیر و پرسنل خونگرم این هتل لذت ببرید.

سایر موارد

 با توجه به ویژگی هایی که یاد شد و قیمت این هتل، در هر فصلی به اصفهان سفر نمایید و به این هتل مراجعه کنید، حداقل قیمت را پرداخت نموده اید.