پنج‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل پارک شیراز
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 هتل پارک شیراز هتلی سنتی توام با معماری وامکانات نوین بازسازی شده وبه امکانات روز مجهز میباشد.اتاق ها تمیز و سرویس ها جدید میباشند.با رستورانی بزرگ وغذاهای مطبوع به همراه صبحانه ای مفصل و دلنشین پذیرای مهمانان است


ویژگی هتل

امتیاز مهم هتل وجود باغی مصفا با درختان کهن و سر به فلک کشیده است  که ساختمان هتل را در اغوش کشیده است.امتیاز دیگر هتل قرار گرفتن در مرکز شهر میباشد.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 کاخ زندیه شامل ارگ کریم خان زند و برج های دیده بانی ارگ وبازار زیبای وکیل و حمام وکیل از جمله مکانهای تاریخی هستند که در فاصله کمی نسبت به هتل قرار دارند و در بلوار زند چندین رستوران و فست فود وجود دارد که با وجود غذاهای لذیذ رستوران هتل نیازی به انها نیست.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 به همه کسانی که دوستشان دارم ومیخواهم از سفرشان لذت ببرند.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

فصل بهار در این هتل با عطر درختان بهار نارنج رویایی است 


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 قیمت هتل نسبت به هتلهای 4 ستاره دیگر شیراز با توجه به امکانات هتل مثل ابعاد اتاق ها وتمیزی مجموعه هتل و برخورد مناسب و مودبانه پرسنل هتل با مسافران بسیار مناسب ومنطقی میباشد.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

 مدیریت ممتاز هتل بطور مرتب از مهمانان هتل پرس وجو میکنند تا اگر ایراد نا خواسته ای وجود داشت بر طرف نمایند


سایر موارد

 مسافرت در زمانهای غیر از تعطیلات رسمی و مناسبت ها واعیاد تخفیف خوبی را نصیب مسافران و توریست ها مینماید.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات