نقد و بررسی هتل بام سبز رامسر به قلم سیامک


مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 به لحاظ جغرافیایی در یکی از قشنگترین شهر های مازنداران یعنی رامسر و در بهترین نقطه در ارتفاعات سرسبز قرار گرفته است . اینکه شما در نقطه ای هسنید که هیچ خودرو یا آمدوشد عمومی وجود ندارد ، احساس آرامش خاصی به شما می دهد. هنگامی که سوار بر تله کابین می شوید و به سوی ارتفاعات میروید گویی تمام دغدغه های روزمره زندگی را پایین گذاشته و به سوی آرامش میروید. امکانات، تمیزی، خدمات ارائه شده جای هیچ دغدغه و نارضایتی را برای شما نمی گذارد و می توانید از لحظه لحظه حضورتان لذت ببرید.

ویژگی هتل

 ویژگی اصلی هتل ، مکان آن است که در کل ایران بی نظیر و بی همتاست .. محلی زیبا، آرام و خاص... و فراهم آوردن این امکانات در این ارتفاع واقعا کار بزرگی است.

اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

کیفیت غذای رستورانِ داخل هتل بسیار مطلوب است . شهربازی پایین هتل فضای زیبا و امکاناتی بسیار جذاب و مفرح را دارا می باشد و در اطراف هتل جز زیبایی چیز دیگری نمی بینید.

این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 پیشنهاد اول من به کسانی است که برای ماه عسل قصد سفر به خارج از کشور را دارند. به نظر من این هتل یکی از رومانتیک ترین مکان ها است مخصوصا کلبه های جنگلی واقع در مجموعه .اگر خوش شانس باشید که با هوایی مه آلود و بارش نم نم باران رو برو شوید لحظات فراموش نشدنی را برای خود به یادگار میبرید.

چه زمانی به این هتل سفر کنیم

به نظر من فصل بهار و آخر تابستان بهترین زمان است. بارش نم نم باران و سبزی درختان فضای رویایی را برای شما رقم میزند .

تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 به لحاظ قیمت وکیفیت ارائه شده و با توجه به تخفیف های سایت هتل یار ، در زمان های مختلف برد از آن شماست.

چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

 واقعا به کسانی که در اون ارتفاع این امکانات رو فراهم کردن تبریک و خسته نباشید میگم

سایر موارد

 اگر زمان دارید وسط هفته ها سایت هتل یار را چک کنید و از تخفیف های مناسب آن بهرمند شوید.