پنج‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل سنتی اصفهان
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 قرار گرفته در دل بارار سنتی اصفهان در خیابان سپاه با دسترسی مناسب به میدان نقش جهان و خیابان چهار باغ ( پیاده تنها 10 دقیقه با نقش جهان فاصله دارید) فضای داخلی ریبا و سنتی . به دلیل قرار پیری در بازار تردد خودرو با شلوغی بازار مشکل ایجاد میکنه.


ویژگی هتل

 مهمترین ویژگی هتل سنتی ادغام سنت و مدنیسم به زیباترین شکل ممکنه.. شما امکانات مدرن رو در فضای سنتی در دسترس خواهید داشت و این تجربه جالبی میتونه باشه


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 اولین جاذبه همون بازار سنتی هست که هتل در دل اون قرار پرفته نزدیکی به میدان نقش جهان و فاصله اندک تا خیابان چهار باغ میتونه هم زمان امکان یه تفریح و خرید و بازدید از منطقه تاریخی رو براورده کنه. تمام این مناظق انواع رستورانها و تفریحات رو در خودشون جای داده اند و نیازی به صرف وقت زیاد برای پیدا کردن یک رستوران مناسب وجود تدارد البته اگر از رستوران هتل صرف نظر کرده باشید.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 این هتل برای سنتی دوستان و کسانی که هم رمان ارامش درون هتل و شلوغی و زندگی بیرون هتل رو میخوان پیشنهاد میکنم. اگر اهل پیاده روی و لذا بردن ار تمام اطراف خودتون هستیت این جا عالیه


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 شاید روزهای کاری شلوغترین روزها باشه و روزهای تعطیل رسمی خلوترین روزهای اطراف هتل.. هر کدوم که سلیقه مسافر باشه میتونه به جای خودش مناسب باشه.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 در مقابل هزینه امکانات مناسبه و البته میتونه با برخی تغییرات در طراحی ها لذت بصری رو افزایش داد. در کل برای امکانات هزینه مناسبی پرداخت خواهید کرد.


سایر موارد

 بهترین راه عدم استفاده از وسیله نقلیه شخصی (با توجه به نزدیکی هتل به اماکن تاریخی) و در نهایت صرف برخی زمانها در حیاظ زیبای هتل و استفاده از جدابیت های خود ساختمان قدیمی و سنتی اون میتونه باشه. حتما یه همسفر اهل پیاده روی با خودتون ببرید.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات