چهار‌شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل پارسیان کوثر تهران
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

هتلی در نزدیکی میدان ولیعصر امکان دسترسی به خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی با فاصله 300 متری از نزدیکترین ایستگاه مترو 


ویژگی هتل

 ویژگی اصلی هتل قدیمی بودن است. با ورود به آن و بوی رطوبت حاصل از کهنه بودن احساس بازدید از یکی از حمام های قدیمی شهرها که در سال های اخیر تبدیل به رستوران سنتی شده است احساس غالب می باشد. مبلمان لابی بسیار قدیمی و کثیف و به طور خلاصه اصلا احساس شیک و راحتی ایجاد نمی کنند. تهویه اتاق بنده کاملا مشکل داشت. سر و صدای اضافی و زیاد کولر مانع استراحت می شد و با خاموش کردن آن نیز گرمی و شرجی بودن اتاق مانع از استراحت راحت می شد. در نصب پرده های اتاق ها با توجه به بزرگ بودن اتاق خصاصت به خرج داده شده بود و زیرپرده نازک توری با قیمت ارزان کافی نبود چه برسد به پرده های کلفت گران قیمت تر که از هر طرف فقط به اندازه نیم متر تعبیه شده بود و باعث تاریک شدن اتاق در حین نیاز به استراحت نمی گردید. خلاصه این که شب هنگام صدای کولر و عملکرد ضعیف مانع از خواب راحت بود و استفاده از صبحگاه برای خواب نیز با تابش آفتاب در اتاق غیرممکن می شد. کیفیت صبحانه هتل اصلا متناسب یک هتل 4 ستاره نیست و سرعت پاسخگویی کارکنان (که همانند هتل در حال بازنشستگی هستند) خیلی کند و نامناسب می باشد. تهیه برخی اقلام ساده همانند گوجه و خیار و هندوانه (با وجود آن که مشخص بود قبلا آماده در یخچال موجود است با توجه به خشک شدن لایه رویی) حدود نیم ساعت طول کشید. کارکنان پذیرش و صندوق هیچ گاه پشت میز خود نبودند و بایستی همواره آنها را صدا زد. چندین بار بدون مشاهده آنها از در هتل گذشته و وارد یا خارج شده بودم. بازسازی سرویس بهداشتی به نظر می رسید با استفاده از دست صورت گرفته و جای انگشت آنها به وضوح در سیمانکاری ها قابل مشاهده بود. در ضمن مبلمان قدیمی و پلاستیکی هم اصلا تداعی کننده یک هتل 4 ستاره نبود. نقاط قوت شبکه وای فای قوی اینترنت با سرعت خوب و در دسترس بودن شبکه های تلویزیونی مناسب در مجموع اقامت در هتل توصیه نمی شود و در صورت نیاز به هتل در محدوده مرکزی شهر و نزدیکی به خطوط تاکسیرانی و مترو هتل پارسا (پارامونت) با قیمت کمتر توصیه می شود.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 فقط مرکز شهر تهران (میدان ولیعصر) تاحدودی بازارهای کامپیوتر ایران و رضا


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 با توجه به مواردی که در ویژگی های هتل برشمرده شد به هیچ عنوان توصیه نمی شود. در صورتی که نیاز به هتلی در همین حوالی دارید هتل پارسا را انتخاب کنید به عنوان کسی که از هر دو هتل استفاده کرده حداقل در هتل پارسا با قیمت کمتر از امکانات و کارکنانی مساوی و تا حدودی بهتر برخوردار خواهید شد.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 سفر به این هتل توصیه نمی شود.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 در حد یک هتل 3 ستاره در نتیجه قیمت یک هتل 4 ستاره به کیفیت و امکانات پایین آن متناسب نیست.


سایر موارد

 استفاده از رزرو آنلاین سایت هتلیار


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات