نقد و بررسی هتل شهریار تبریز به قلم مسعود


مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

هتل بزرگیه و لابی خوبی داره امکاناتش نسبت به یه هتل ۵ ستاره کمه و از نظر موقعیت خیلی خوبه و دسترسی به اماکن تفریحی و خرید خیلی راحته.

ویژگی هتل

 هتل بسیار خوبی هستش اما در چند سال اخیر مشخصه بعلت بی توجهی به یک هتل ۳ ستاره تبدیل شده است. لذا در حد یک هتل ۵ ستاره نیست و این خبر خوبی برای دوستداران این هتل نیست متاسفانه. داخل اتاق ها و راهرو ها و در و دیوار ها خیلی کثیف و بدبو هستند.و صبحانه اش هم زیاد تعریفی نیست.

اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 این هتل نزدیک ایل گلی هست که مکان تفریحی با آب و هوای خوبیه،نزدیک رستوران جلالی سردرود و رستوران دریایی بالیق و شیرینی تک درخت و فست فود های خوبی دوروبرش هست. اما رستوران خود هتل خیلی بی کیفیته ،و توصیه نمی شود.

این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 با این قیمت هتل پارس که خیلی خوش آب و هوا و خیلی تمیز تره توصیه میشه.در صورت جا نداشتن هتل پارس انتخاب خوبیه.

چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 سفر به تبریز همیشه خوبه اما بهار و تابستان خیلی بهتره.

تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 قیمت با کیفیت هیچ تناسبی نداره و با این قیمت خدمات بهتری می تونند ارایه بدهند.

چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

برخورد کارکنانش بسیار خوبه ،یخچال داخل اتاق دارای مواد غذایی جالبی نیست،سرویس هاش زیاد تمیز نیستند،شامپو بدن و مایع دستشویی رو داخل سرویس نمیزارن و باید ازشون بخوای،و فقط صابون و شامپو میزارن. در تبریز از حتماً از مجموعه لاله پارک جهت خرید و شهر بازی فان تایم و غذاهای خوشمزه و متنوعش استفاده کنید مخصوصا زمان تخفیف هاش.

سایر موارد

 به نظر من به صورت گروهی و استفاده از امکانات تور های مختلف و نیز رزرو از طریق سامانه های شبیه هتلیار بسیار مقرون به صرفه تر و راحتره.