سه‌شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل پارسیان همدان
ویژگی هتل

 اتاق ما رو به باغ پشتی بود، صبح که بیدار میشدی یه باغ رویایی با کلی شکوفه های سفید و صورتی جلوی چشمت بود ...اصلن همین منظره یه روز بینظیر رو برای آدم درست میکرد. اما اتاق پدر و مادرم رو به سمت شهر بود ... من منظره طبیعت رو بیشتر میپسندم ... اما بیدار شدن با نور آفتاب هم یه لذتی داره که اتاق ما نداشت.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

من مناطق شهر همدان رو خوب نمیشناسم ولی حس کردم قسمت بالا - مرفه شهر هست ... تراکم جمعیت خیلی خیلی کمی داشت و اطراف هتل عااالیه برای پیاده روی و لذت بردن از منظره ی شهر ... اینکه هتل کمی (حدود 15 دقیقه) از مرکز شهر فاصله داره برای کسانی که از شهر های شلوغ به همدان میان معرکه اس ... ضمن اینکه اصلآ" مشکل جای پارک هم نداشتیم :)


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

من این هتل رو به کسانی  پیشنهاد میکنم که دوست دارن تو محیط آرومی اقامت داشته باشن و وسیله نقلیه هم دارن چون برای رفتن به مرکز شهر و دیدن بافت داخلی شهر من خیلی تاکسی تو اون منطقه ندیدم.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

من بهار رفتم ، ولی منظره اون باغ تو پاییز هم باید دیدنی باشه :)


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

راضی بودم ... امکانات هتل و رفتار خدمه به نسبت قیمت مناسب بود ... اتاق ها تمیز بودن و پذیرایی هم خوب بود.صبحانه خوبی داشتن و هی نمیومدن بگن زود باشین زود باشین میخوایم جمع کنیم :)))


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

من واقعا" از اقامت تو این هتل لذت بردم و از تمام دوستانی که این هتل رو تو سایت بهم پیشنهاد کردن متشکرم :) هتل یه پارکینگ کوچیک داره که نمیدونم به تعداد اتاق ها گنجایش داره یا نه ... روزی که ما رفتیم بخاطر مراسم عروسی تو هتل، پارکینگ پر بود و توی ماشین هم کلی وسیله داشتیم که در غیر اینصورت باید همه رو میبردیم تو اتاق .ولی مسئولین هتل به محض اینکه پارکینگ خالی شد بهمون خبر دادن که ماشین رو ببریم داخل ...


سایر موارد

 من از سایت هتل یار که رزرو کردم حدود بیست هزار تومن (دقیقش یادم نیست ) کمتر از قیمت کانتر هتل پرداخت کردم ...


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات