یک‌شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل سینا کرمانشاه
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 از تهران که بیایی ان طرف شهر قرار گرفته از نظر محلیت در یک محله حاشیه ای قرار گرفته که خدمات شهری ضعیفی را موجب می شود.هتل در سه طبقه بوده و اسانسور ندارد.طبقه اول لابی ورستوران وطبقات بعدی اتاقها هستند.دارای پارکینگ مناسب وقابل دسترس می باشد.


ویژگی هتل

 نوساز بوده وسایقه خوبی در تزیینات ورنگ امیزی و وسایل بکار برده شده است.محیط بسیار دوستانه ای داشت بطوریکه مسافر احساس راحتی و امنیت می کرد.مدیریت هتل در تمام زمانها در هتل مستقر بوده و در زمینه های مختلف مسافران را راهنمایی می کرد.اتاق سه تخته اش از نظر طراحی و دیزاین خوب بود.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

باغ پرندگان و باغ گلها بسیار نزدیک است.بازار و مناطق دیدنی مثل بیگلر بیگی ومعاون الملک در فاصله قابل قبولی قرار دارد.به خیابان فردوسی که کافه و رستورانهای خوبی دلرد نزدیک می باشد.فقط فاصله اش نسبت به طاق بستان و پارک کوهستان و رستورانهای ان منطقه کمی دور است. 


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 در پیشنهاد این هتل بدلیل نداشتن اسانسور دو محدودیت وجود دارد.اول در مورد افرادی که بار همراه زیادی داشته باشندو دوم در مورد افراد سالمند یا کسانی که مشکلات حرکتی دارند.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

محدودیتی در زمان مسافرت وجود ندارد. ولی کرمانشاه کلا تابستان گرمی دارد. 


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 به نظر من مناسب بود.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

 سه نکته که در این هتل برجسته بود1-نوساز بودن وطراحی مناسب ان 2-تمیز بودن و وسایل مناسب ودیزاین خوب3- مدیریت دوستانه و مسئول و راهنمایی خوب


سایر موارد

 از اینکه با هتلیار اشنا شدم بسیار خوشحالم .خدمات و پیگیری ان قابل توجه است.هم هزینه کمتری پرداخت کردم و هم خیالم راحت بود.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات