سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل زریوار مریوان
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

هتل در بلوار کنار دریاچه در دو سه کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته است. در فضایی مناسب 7 طبقه ساختمان و دارای حیاط و پارکینگ اختصاصی می باشد.اتاقها رو به منظره دریاچه بوده و اتاق سه تخته ما که تقریبا نیمه سوئیت بود دارای یک تراس وسیع و زیبا نیز بود. 


ویژگی هتل

 لابی و رستوران ان برای صبحانه که در طبقه همکف قرار داشت بسیار شیک بوده و در حد هتلهای 4 و5 ستاره خارجی بود.کیفیت صبحانه نیز در حد خوبی قرار داشت.با وجود قرارداشتن تاسیساتی در محوطه که می شد از انها برای رستوران خصوصا ماهی کباب و کافی شاپ و حتی استخر و سونا اسفاده کرد اما بلا استفاده و تقریبا متروک بود.بهترین ویژگی ان تراس وسیع و خوش منظره ان بود که مرا یاد هتلهای ساحلی می انداخت.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 بدون شک دیدنی ترین نقطه مریوان دریاچه زریبار است که با توجه به موقعیت هتل از لحاظ دسترسی به ان در بهترین وضعیت می باشد.انواع رستورانهای سنتی کبابی ها و ماهی کبابی ها در اطراف دریاچه با نزدیک ترین فاصله موجود بوده و دو فست فود و رستوران مدرن نیز در ابتدای بلوار وجود دارند.با توجه به اینکه مریوان شهر چندان بزرگی نیست دستیابی به مرکز شهر و بازارهای پر رونق ان براحتی میسر می باشد.ضمنا چون بلوار دریاچه ابتدای جاده مرز باشماق نیز است از این لحاظ نیز مناسب است.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 کسانی که دنبال ارامش و استفاده از طبیعت هستند این هتل را پیشنهاد می کنم.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 گرچه چهارفصل ان می تواند بسیار زیبا باشد.اما برای استفاده از امکانات کنار دریاچه من بهار و تابستان را توصیه می کنم.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 به نظر من مناسب بود.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

 ویژگی های ان بطور خلاصه 1- موقعیت بسیار مناسب از نظر منظره و دسترسی به طبیعت 2-سازه خوب و تزئینات قابل قبول اتاقها 3-صبحانه مناسب .اگرچه از نظر بنده با اندکی رسیدگی بیشتر و افزودن امکاناتی مثل رستوران سنتی .موسیقی زنده کردی.اینترنت بهتر و ...... می توانست خیلی بهتر از این باشد.


سایر موارد

 با رزرو از طریق هتلیار هم ده درصد کمتر پرداخت کردم و هم چون رزرو داشتم یکی از بهترین اتاقهای هتل را به ما دادند.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات