پنج‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل ویونا ابیانه
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 هتل ویونا در ابتدای ورودی روستای زیبا و تاریخی ابیانه واقع شده است. هتل دارای نمای کلی یک خانه ی تیپیک ابیانه ای (چهار طبقه ی پلکانی با پوشش سرخ رنگ) است. فضای داخلی آن خوب و با چیدمان سنتی است. چشم انداز اتاق ها، به سمت روستا و یا دره ی پر از درخت برزرود است. همین امکانات، هتل را برای گرفتن عکس از خود و همراهان و روستا به مکانی عالی بدل کرده است.


ویژگی هتل

هتل بصورت سنتی ساخته شده است و کاملا در تناسب با روستا است. حتی نامگذاری اتاق ها نیز بر اساس اسامی قدیمی ابیانه صورت گرفته بود، حتی نام هتل نیز اسم قدیمی ابیانه است. اتاق ها تمیز و با امکاناتی بیشتز از حد ستاره های هتل است. تلویزیون، یخچال و سرویس بهداشتی بسیار بزرگ از امکانات خوب اتاق های این هتل است. در بین هتل هایی که امکان اقامت در آنها را داشته ام، تنها هتل ویونا بود که دارای دو سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی توام در اتاق بود. هتل دارای یک رستوران بزرگ و یک بالکن وسیع رو به سمت دره ی پر درخت برزرود است که صرف صبحانه و شام را در فضای باز دلچسب می کند. غذاهای سنتی در منوی غذا وجود دارد که البته با توجه با تفاوت در ذایقه غذایی افراد، از نظر من بسیار لذیذ بود. قیمت غذا نیز بسیار متناسب بود. صبحانه ی عالی و سنتی همراه با فضای خوب یک خاطره ی دلچسب را فراهم می آورد.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

دیدنی ترین محل در اطراف هتل، خود روستای ابیانه است که پیاده 10 دقیقه تا هتل فاصله دارد. روستا از نظر تاریخی دارای ارزش فراوان است و ساختار معماری روستا نیز بر ارزش گردشگری آن افزوده است. روستای ابیانه یکی از جاذبه های گردشگری مهم ایران است. طبیعت زیبا همراه با درختان بلند نیز ارزش طبیعت گردی خوبی دارد.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

هرکسی که مایل باشد از روستای ابیانه دیدن کند می تواند از اقامت در این هتل لذت ببرد


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

فصل گردشگری در ابیانه در فصول گرم و سرسبز سال است، طبیعتا همین فصول برای اقامت در این هتل پیشنهاد می شود.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

امکانات هتل بسیار بیشتر از قیمت دریافتی هتل است.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

در کل به نظر می رسد که تعداد ستاره های هتل کمتر از تعداد واقعی در نظر گرفته شده باشد. امکانات هتل واقعا عالی است. اقامت در این هتل را شدیدا پیشنهاد می کنم.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات