پنج‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل شیراز تهران
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 هتل سه ستاره شیراز تهران در خیابان سعدی شمالی بین منوچهری و مخبرالدوله واقع است. این هتل در مجاورت خیابان اصلی قرار گرفته و دارای چهار طبقه است و خدمات خود را در قالب اتاق های یک تخته، دوتخته و سه تخته و نیز سوئیت های سه تخته ارائه می کند.


ویژگی هتل

 مهمترین ویژگی های هتل شیراز را می توان مدیریت و کارکنان خوش برخورد و آشنا به وظایف خود، خدمات خانه داری مناسب و محیط شیک و تمیز آن دانست. راهنمایی مسافران درباره مقررات و امکانات هتل در زمان ورود توسط کارکنان بخش پذیرش به خوبی ارائه می شود. پرسش های تلفنی و حضوری به خوبی پاسخ داده می شود و به شکایت های مسافر توجه می شود. طراحی داخلی رستوران هتل با وجود فضای کم، شیک و مدرن، و تنوع و کیفیت غذای آن مناسب است. استفاده از اینترنت در لابی و داخل اتاق ها و رستوران امکان پذیر است و سرعت خوبی دارد. خدمات کافی شاپ برای مسافران در داخل اتاق ها خوب است.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 انتخاب کنندگان این هتل می توانند در زمان اقامت در آن از مزایای موقعیتی آن به ویژه مجاورت با بافت تجاری مرکز شهر و بازار بزرگ تهران، دسترسی به ایستگاه های مترو، و نزدیکی به بورس کیف و ساک (خیابان منوچهری)، بورس طلا و ارز (خیابان فردوسی)، بورس لامپ و روشنایی (خیابان لاله زار)، بازار موبایل (خیابان های جمهوری و حافظ) و نیز بازار کفش و پوشاک مردانه (خیابان انقلاب و میدان امام حسین)، استفاده کنند. این ویژگی ها مطمئنا برای خانم ها جذاب خواهد بود! نزدیکی به بیمارستان امیراعلم تهران و سفارتخانه های آلمان و فرانسه و ترکیه از دیگر محاسن این واحد اقامتی به شمار می رود.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 افرادی که قصد دارند با پرداخت هزینه مناسب از امکانات یک هتل سه ستاره خوب استفاده کنند و کارهای اداری، شخصی یا تجاری آنها به مرکز شهر تهران فعالیت های مرتبط با بازار، میدان و خیابان فردوسی، میدان توپخانه، لاله زار و منوچهری، مربوط است، از انتخاب این هتل پشیمان نخواهند شد. ضمن آن که برای بیماران و همراهان آنها که قرار است در بیمارستان امیراعلم تحت مداوا قرار بگیرند، بهترین هتل به حساب می آید.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

سفر به این هتل زمان خاصی ندارد ولی معمولا در روزهای ابتدای هفته و نیز در زمان رخدادهای ملی و تعطیلات رسمی به سرعت ظرفیت پذیرش آن تکمیل می شود و اگر بنا داریم از این هتل استفاده کنیم، باید از چند روز قبل برای رزرو اتاق اقدام نماییم.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 قیمت اتاق های یک نفره و دو نفره آن با توجه به امکانات هتل مناسب است.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

یکی از نقاط قوت و استثنایی این هتل که آن را با بسیاری از هتل هایی که من در تهران رفته ام متفاوت ساخته است، برخورد مودبانه، انرژیک، و همراه با گشاده رویی خانم های بخش پذیرش در شیفت های صبح و بعداز ظهر است که باعث می شود مسافر در برخورد اول جذب این هتل شود. البته موارد زیر را نیز به عنوان نکات منفی این هتل می توان درنظر گرفت: الف- اتاق ها مینی بار ندارند و در نتیجه برای کسانی که از راه می رسند یا از بیرون می آیند، امکان استفاده از نوشیدنی یا میان وعده وجود ندارد. ب- سیم دستگاه های تلفن برخی اتاق ها مشکل اتصال دارد و کنترل کارایی دستگاه های تلفن نیاز به رسیدگی دارد. ج- عملکرد دستگاه های خنک کننده اتاق ها را نمی توان براساس درجه حرارت مورد نظر تنظیم کرد و تنها دو حالت خاموش یا روشن دارد. د- فضای لابی کوچک است و وجود کامپیوتر در بخشی از لابی که معمولا شخصی پشت آن نشسته است، شکل ظاهری خوبی ندارد. پیشنهاد می کنم این کامپیوتر به اتاق پذیرایی موقت منتقل گردد.


سایر موارد

رزرو اینترنتی علاوه بر امکان انتخاب درست اتاق های این هتل، شامل تخفیف می شود. خود من همیشه از این روش استفاده می کنم.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات