نقد و بررسی هتل بام سبز رامسر به قلم حمید رضا فلاح


مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 بالاترین نقطه ای که در تصور شما می گنجد قرار دارد با مکانی بسیار رویایی که حتما جای دیگر خواهید دید. مسیر تردد تنها با تلکابین رامسر میسر است که باعث می شود هر رفت و آمد شما به هتلتان با یک مسیر رویایی دریا و جنگل مواجه شوید اتاقای این هتل به صورت کلبه های چوبی بسیار بسیار زیبا بصورت مجزا قراردارد ولی بر خلاف تصور داخل آنها بسیار مکانیزه و مدرن و با کلیه امکانات طراحی شده است.

ویژگی هتل

 آرامش شبانه این هتل بسیار مثال زدنی است و حس اینکه تنها عده محدودی در این محل قراردارند حس خاصی به شما می دهد که پیشنهاد میکنم حتما تجربه فرمایید اتاقها یا همان کلبه های مجزای زیبای این هتل کاملا مجز و مکانیزه با کلیه امکانات رفاهی است. این محل بدلیل ارتفاع زیاد از سطح دریا از هوای بسیار خنک و مناسبی حتی در ایامی که دریا شرجی است بر خوردار است.

اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 قرار گرفتن اتاق شما وسط جنگل انبوه شمالی با درختان سر به فلک کشیده و خنکهای تابستانه این محل بدلیل ارتفاع زیاد از سطح دریا از ویژگیهای خاص این هتل است امکانات تفریحی که جهت پرکردن اوقات فراغت میهمانها در نظر گرفته شده است مانند اتاق بازی، کافی شاپ و ... کافی و مناسب است ولی تجربه قدم زدن در جنگل آنهم تنها ولی با ایمنی مناسب بسیار مثال زدنی است.

این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 به همه به زوجهای جوان که می خواهند تجربه سفری بیاد ماندنی داشته باشند به خانواده هایی که به دنبال محلی می گردند که سکوت مطلق برای استراحت کردن نیاز مندند. تجربه بسیار عالی خواهد بود.

چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 هر وقت که دوست داشته باشید ولی پاییز جنگل با درختان هزار رنگش بسیار جذابتر خواهد بود.

تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

قیمت این هتل بدلیل خاص بودن آن کمی بالاست ولی نسبت به شرایط و محل و مدل برخورد کارکنان و سرویسی که دریافت می کنید ارزش تجربه کردن را دارد.

سایر موارد

 در زمستان این هتل شرایط تخفیفی مناسبی ارائه می دهد.