پنج‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل لاله کندوان تبریز
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 از تبریز بدنبال جاده ای می گردی که به کندوان برسی عکسها و جستجوهای اینترنتی انتظار تو را برای رسیدن به یک مکان بی مثال در ایران بیشتر کرده واقعا هنگام آمدن به سمت هتل راه چقدر طولانی می شود جاده های پر پیچ وخم با زیبائی خاص طی می شود فقط کاش تابلو های راهنما در شهر تبریز مانند بسیاری از شهرهای توریستی ایران با اسم کندوان تو را راهنمائی بهتری می کرد تا زودتر راه را پیدا کنی ازبین روستاها با مردم خونگرم عبور میکنی که شیرینی لبخندشان به شیرینی باقلوای آذربایجان است و یک لحضه خودت را در مقابل کوهی میبینی که مانند کندوهای زنبور عسل حفره حفره است و زیبا آیا درست میبینی اینجا همانجاست .


ویژگی هتل

 ابتدا منتظر مکانی با مشخصات حجمی و متعارف هتل میگردی که لابی بزرگ مکانی برای ورود اتوموبیل میهمانان هتل و.....که مشخصه های تمامی هتلهاست اما هیچکدام نیست و چه بهتر که نیست چون تو اولین دلیل انتخابت حضور در یک منطقه بکر و تجربه جدید است که هرچند کمی برای تو غیر طبیعی در نگاه اول بنظر می آید اما در نگاه بعد به این فکر طراح هتل احسنت می گوئی که تلاش شده در حد توان همه چیز طبیعی باشد و بدنبال آن ژله نوردی برای رسیدن به اتاقی خنک در گرمای ظهر تابستان فقط کاش میشد لبخند و برخورد خوب پذیرش هتل که تلاش داشت در کمترین زمان ممکن کار تو را به انجام برساند با پذیرائی کوچکی همراه کرد . مسافر دیگری قبل ما آنجا بود و در حال انجام کار پذیرش و با تعجب از من پرسید شما چطور اتاق را رزرو کردید که مراحل پرداخت و رزرو شما با این سرعت انجام شد به قول همسرم علاو ه بر حسن برخورد پرسنل از هتل یار هم نمیشه گذشت ؟؟؟؟ واقعا بساری از مشکلات جاری پذیرش که خاص تمتمی هتلهاست رو با رزرو از این شبکه کم کرده .


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 روستاها و منطق بکر بازارچه محلی با مردم خوش برخورد که تورا حتی برای گرفتن عکس بدون هیچ چشمداشتی به منازلشان راهنمائی میکنند و تو میبینی منازل روستائی که زیبائی هتل بسیار وام گرفته از معماری آن است و طراح هتل تلاش داشته ضمن حفظ سنتها امکانات روز را برای تو فراهم کند تا تو در محیطی سنتی با امکانات جدید را تجربه کنی وطیعت و چشمه ها که اگر اهل پیاده روی صبحگاهی باشی بسیار وسوسه ات می کند.رستوران با چینش سنتی و مدرن برای تو لحظه های خوب همراه با غذاهای باکیفیت و مهمتر از همه برخورد مناسب کارکنان فراهم میسازد به طوریکه نیازی نمیبینی در رابطه با رستوران به گزینه جایگزین رستوران هتل فکر کنی


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 به اشخاصی که به دنبال یک تجربه متفاوت در بخش گردشگری هستند با توجه به سبک و سیاق هتل می تواند جذاب باشد اما سلامت کامل جسمی و توان مناسب پله نوردی یک اصل در انتخاب این هتل می باشد . به دلیل جغرافیای هتل و نبود آسانسور که طبیعی بوده و اتفاقی لازم در جهت امانت داری حفظ بافت اصلی منطقه است مسافرت به این هتل میتواند تجربه ای دل انگیز باشه که تلفیقی از امکانات هتل ، طبیعت و فضای کوهستانی و حتی غارنشینی را بصورت مدرن تجربه کنی.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 زمستان سرد ، بهر دلانگیز و تابستان وپائیز هر کدام زیبائی خاص خودش را در تجربه سفر به کندوان داشته و اگر دوست داری زمستان برفی را در غاری گرم یا تابستان گرم را درخنکای غار تجربه کنی این هتل برای شما امکانات را فراهم نومده برای لذت دو چندان از تمامی فصول خداوندی.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 به نسبت قیمت پرداختی مخصوصا در اتاقهای که تجربه استفاده از جکوزی برای ارامشی بشتر را فراهم میکند و یا استفاده از فضای بیرونی اتاقها درشب خاطره ای زیبا برایت می سازد که از همان زمان به فکر تجدید آن در نزدیکترین زمان ممکن هستی


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

 کاش میشد بعضی امکانات کوچک را مثل تلوزیون ها را به روز رسانی کرد تا شرایط بهتری را تجربه کنی گرچه این نکته در مقابل آن همه امکانات کوچک است.


سایر موارد

 استفاده از هتل یار این امکان را فراهم میکنه قطعا


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات