پنج‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل ستاره دریا چمخاله
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 این هتل در استان گیلان و در بخش چمخاله در نزدیکی لنگرود واقع شده است. تا لاهیجان حدود 40 دقیقه با ماشین شخصی راه هست. هتل از یک سمت به جاده و از سمت دیگر به ساحل دریا حصار شده است. و در وسط محوطه دریاچه ای مصنوعی قرار دارد. آب و هوای چمخاله و کلا شهرهای لب دریای گیلان بارانی است و هرچه به سمت شرق میرویم از این میزان بارندگی تا حدودی کاهش میابد. امکانات این هتل در حد دکور بود. چون ایستگاه دوچرخه داشت ولی دوچرخه سالم نداشت. لازم به ذکر است اطراف دریاچه مصنوعی هتل پیست دوچرخه مناسبی قرار داشت که منظره دلربایی داشت. هتل مشرف به ساحل است ولی ساحل اختصاصی نداره و به همین دلیل شما نمی تونید به آرامش لب ساحل برسید چون مدام ماشینهای اشخاص بومی و غیر بود درحال تردد و خودنمایی هستند.


ویژگی هتل

 از ویژگیهای خود هتل میتونم به برخورد کارکنانشون بگم که خوب بود و همچنین امنیت هتل قابل ملاحظه بود چون درب ورود مدام توسط یک نگهبان برای ورود و خروج باز و بسته و چک میشد همچنین نگهبانانی محوطه هتل رو مراقبت میکردند و لذا میتونید با خیال راحت اجازه بدید عزیزانتون از محوطه هتل استفاده کنند.اتاق های هتل و سرویسهای آنها هم ترو تمیز بودند. آرامش هتل هم قابل ذکر که هیچ سروصدایی در این 3 روز اقامت ما به جز ء صدای پرنده های دریاچه نشنیدم و این آرامش رو هتل مدیون دوری از شهر است.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

این هتل خارج از ناحیه شهری است و لذا در اطاف هتل مکان تفریحی طبیعت هست و دریا و ساحل. البته کمی بالاتر ساحل هتل کلوپ ورزشهای آب هم بود که من متاسفانه استفاده نکردم که کیفیت رو برای شما بازگو کنم. نزریکترین فستفود و رستوران به جز رستوران های هتل ، 5 کیلومتر فاصله دارد که پیتزای مناسبی داشت. اما اگر حوصله رانندگی داشته باشین و به لاهیجان بروید در ورودی شهر فستفودها با برندهای معتبر رو میبینید . من در رستوران هتل که در انتهای لابی هست نهار جوجه کباب ترش خوردم خوب و خشمزه بود . ولی با توجه به تجربه دیگران مبنی بر بد بودن غذای جزیره( مکانی در وسط دریچه مصنوعی که شب ها با موسیقی زنده فعال بود) قبلا تئی سایت هتلیار خونده بودم امتحان نکردم. از تفریحات دیگر نزدیک هتل تله کابین لاهیجان هست که پر است از مسافرانی که در حال غذا پختن و خوردن و استراحتن.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 این هتل رو به همه پیشنها میکنم حداقل برای یکبار تجربه کنن ولی تازه عروس و دامادها اگر قصد ماه عسل شمال دارن باید بروند این هتل . همچنین برای افراد سالخورده هم مناسب میابشد چون آرامش این هتل رو تو هیچ کدوم از هتلهای شمال ندیدم


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 فصل تابستون


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 تا حدودی متناسب نیست چون هتل 5 ستاره است ولی خوشکشویی نداره و صبحانه متناسب هتل 5 ستاره نیست


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

 مدیر این هتل آقای قمی خواننده و نوازنده هست که گاهی شبها توی جزیره وسط هتل موسیقی زنده اجرا میکنه


سایر موارد

 من یک ماه زودتر از مسافرتمون به سایت هتلیار برای رزرو مراجعه کردم برای این هتل تخفیفی قرار داده بودن ولی برای من مهم نبود چون من همه هتلهای 5 ستاره شمال رو امتحان کرده بودم وتنها هتل ستاره دریا مونده بود که بایستی این کار رو میکردم.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات