سه‌شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
رزرو هتل آپارتمان کوروش مشهد
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

من دوبار از این هتل در دو سال متوالی استفاده نمودم. اتاقی که برای ما اختصاص داده شده بود یک سوییت شامل یک اتاق با تخت دو نفره یک پذیرایی 12 متری و قسمت کوچکی برای آشپزخانه. امکانات هتل کمی قدیمی هست اما با توجه به پولی که پرداخت میکنید مناسب به نظر میرسد. همچنین اتاق و وسایل آن تمیز بودند. یه تلویزیون داشت که کنترلش خراب بود حتی دکمه های روی خود تلویزیون هم کار نمیکرد و فقط به یک شبکه دسترسی داشتیم. در کل برای یکی دو شب موندن برای یه خانواده مناسب به نظر میاد. البته با تخفیفی که از سایت هتلیار بهش تعلق میگرفت. 


ویژگی هتل

پرسنل هتل مودب و خوش برخورد هستند. غذای ناهار و شام از بیرون سفارش داده میشه و در رستوران کوچکی که انجا دارد غذا سرو میشود. میشود غذا را در اتاق هم سرو کرد. متاسفانه تنها آپشن موجود برای صبحانه پنیر عسل کره و مربا است. فضای هتل آرام و ساکت است.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

  فاصله تا حرم 20 دقیقه پیاده 5 دقیقه با ماشین. به مراکز خرید مثله برج آلتون و بازار حجت و حکیم و چندتا جای دیگه نزدیکه.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 به افراد با بودجه مالی متوسط به پایین و کسانی که فقط قصد ماندن 2-3 روز در مشهد دارند و به قول معروف فقط دنبال یه جای خواب هستند و نه امکانات خاص هتل پیشنهاد میشود.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 من در مرداد ماه سفر کردم و مشکل خاصی نبود.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 اگر با تخفیف هتلیار سفر کنید می ارزد. یه سوییت دونفره شبی 105 هزار تومن. قیمت اصلی 170 تومن بوده که نمی ارزد.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

 در نهایت از سایت هتلیار نهایت سپاس و قدردانی بابت قیمت مناسب و اعتبار بالا نزد هتلداران را دارم.


سایر موارد

 از سایت هتلیار حتما استفاده کنید.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 600 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات