نقد و بررسی هتل بزرگ رامسر به قلم محمدرضا


مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 هتل جدیددر سال 1337 توسط مهندس اشکودا با معماری به سبک کلاسیک در 3 طبقه با چشم انداز زیبای جنگل و دریا ساخته شده است. هتل قدیم رامسر با معماری بسیار زیبا در سال 1312 ساخته شده است . زیربنای این هتل حدود 5 هزار متر مربع در 3 طبقه است و به لحاظ نوع معماری، زیبایی، موقعیت مکانی و تجهیزات یکی از مشهورترین هتل‌های خاورمیانه به شمار می‌رود . هتل در مجموع دارای 164 اتاق در غالبهای مختلف میباشد . فاصله تا هتل حدود 30 الی 40 دقیقه ، فاصله تا دریا و شهر بازی قدیم رامسر حدود 5 دقیقه و فاصله تا ترمینال حدود 10 دقیقه میباشد .

ویژگی هتل

 هتل با دو سبک معماری مختلف ساخته شده است که متناسب با سلیقه هر مسافری میباشد . دارای امکاناتی از قبیل تلویزیون ، اینترنت ، 2 رستوران بهمراه 1 کافه تریا ، سالن سینما ، سالن کنفرانس جهت جلسات و همایشها ، سفره خانه سنتی ، مغازه های متنوع فروش پوشاک و صنایع و لوازم بهداشتی و اقلام خوراکی، جکوزی در سوئیتهای رویال و ویژه ، حمام و سرویس بهداشتی مجهز به امکانات آرایشی و بهداشتی ، مینی بار مطلوب ، استخر روباز ، وسایل بازی کودک ، فضای بسیار سبز و دلنشین میباشد . برخورد پرسنل در مدت اقامت در آنجا بسیار مناسب میباشد . صبحانه از تنوع بسیار زیاد و مطلوبی برخوردار میباشد .

اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 اطراف هتل دارای آبگرمهای معدنی و طبی ، شهربازی کودکان ، فضای سالم سازی جهت شنا ، رستورانها و کافه تریا ، بازار محلی ، کاخ مرمر قرار دارد . در فاصله ای دورتر تله کابین رامسر ، شهر بازی سرزمین رویاها ، پینت بال ، پیست کارتینگ ،باگی، کلوپ دریایی(جت اسکی،پاراسیلینگ شاتل، اسکی روی آب و قایق سواری با قایق دلفین) ، مراکز تجاری ، آبشار سیاسرت در 35 کیلومتری جنوب شهر رامسر ، جنگل دالخانی ، آبشار ایج ، جواهرده و بسیاری از جاهای دیدنی دیگر در اطراف این هتل و شهر رامسر قرار دارد .

این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 این هتل برای افرادی که از امکانات مالی متوسط رو به بالایی دارن پیشنهاد میشود . ضمنا افراد علاقمند به جاذبه های گردشگری میتوانند از امکانات این شهر و این هتل میتوانند بهره گیرند .

چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 فصل تابستان بدلیل آب و هوای گرم و مرطوب از شرایط بهتری برای سفر برخوردار میباشد .

تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 قیمت هتل با امکانات و کیفیت هتل از تناسب خوبی برخوردار میباشد .

چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

 ذکر همین نکته کافی است که هیچگونه نکته منفی را برای هتل و محیط پیرامون آن نمیتوان در نظر گرفت

سایر موارد

 از طریق سایت هتلیار و عضویت در آن میتوان از شرایط تخفیف بموقعی استفاده نمود .