یک‌شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل بزرگ رامسر
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 هتل بزرگ جدید رامسر در یکی از بهترین نقاط شمال ایران و در شهر رامسر، واقع شده است.


ویژگی هتل

به جرات می توان گفت که محیط پیرامون این هتل از لحاظ زیبایی و سرسبزی در ایران تک است و نمی توان رقیبی برای آن یافت. این هتل از یک طرف مشرف بر دریا و از طرف دیگر مشرف بر جنگل می باشد. بلوار مقابل درب ورودی این هتل تا دریا ادامه دارد. این بلوار شبه چهار باغ اصفهان و به نظذ اینجانب زیباتر از آن می باشد. شکل این بلوار شما را بیاد مسیر طراحی شده برای حرکت کالسکه از هتل تا ساحل دریا می اندازد.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 تنها هتلی که در شمال ایران دارای استخر است هتل رامسر می باشد. خصوصاً اینکه استخر روباز است و مشرف بر جنگل و قابل استفاده توسط بانوان.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات