سه‌شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
رزرو هتل بزرگ رامسر
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 هتل بزرگ جدید رامسر در یکی از بهترین نقاط شمال ایران و در شهر رامسر، واقع شده است. شهر رامسر عروس شهرهای ایران است. این هتل در نزدیکی تله کابین و شهر بازی قرار دارد.


ویژگی هتل

به جرات می توان گفت که محیط پیرامون این هتل از لحاظ زیبایی و سرسبزی در ایران تک است و نمی توان رقیبی برای آن یافت. این هتل از یک طرف مشرف بر دریا و از طرف دیگر مشرف بر جنگل می باشد. بلوار مقابل درب ورودی این هتل تا دریا ادامه دارد. این بلوار شبه چهار باغ اصفهان و به نظذ اینجانب زیباتر از آن می باشد. شکل این بلوار شما را بیاد مسیر طراحی شده برای حرکت کالسکه از هتل تا ساحل دریا می اندازد. این هتل دارای دو فاز قدیم و جدید است. فاز قدیم دارای معماری، تزئینات و تجهیزات قدیمی است و سعی شده بافت قدیمی آن که مربوط به سالهای 1320 می شود حفظ گردد. فاز جدید آن ظاهراً مربوط به سالهای 1340 است و باز سازی شده است. البته در سال 1394 بخشی از این فاز مجدداً در حال بازسازی بود این هتل دارای اتاقهای بزرگی است. اینجانب سوئیت دوخوابه برگ رزرو کردم که مساحت آن 150 متر مربع بود. اشتباه نکردم، یکصدو پنجاه متر مربع دارای دو خواب بزگ، حال و پذیرایی


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 تنها هتلی که در شمال ایران دارای استخر است هتل رامسر می باشد. خصوصاً اینکه استخر روباز است و مشرف بر جنگل و قابل استفاده توسط بانوان. فضای بیرونی هتل بسیار زیبا و دارای امکانتا ورزشی و زمینهای بازی می باشد. یکی از زیباترین مناطق جنگلی در شما ایران در مجاورت شهر رامسر بنام جواهر ده میابشد. همچنین منطقه مشابه دیگری نیز به نام سرولات وجود دارد که دارای رستورانهای مناسبی است . از خصوصیات جواهر ده صرف نظر از زیبایی طبیعی آن، ارتفاع بالای ان و رانندگی در ابرها می باشد.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 هر کس بدنبال یک محیط آرام و زیبا است می تواند میهمان هتل رامسر شود.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 با توجه به قرار گیری هتل در نزدیکی دریای خزر، دز فصل گرما با هوای شرجی مواجه می شوید. پیشنهاد می شود قبل از سفر وضعیت آب و هوا را بررسی کنید. در کل خرداد ماه و مهر ماه را توصیه میکنم. بهترین زمان، زمان ابری بودن هوا می باشد.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 تقریباً مناسب است.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

 این هتل جزء مجموعه هتلهای گروه پارسیان است. اما متاسفانه بنظر می رسد گروه پارسیان توجه کمتری به این هتل داشته است. این هتل مستحق توجه بیشتر است و مطمئنم در صورت پاره ای اصلاحات مدیریتی و توجه به نظرات مسافرین بتواند مقصد بسیاری از گردشگران قرار گیرد.


سایر موارد

 اینجانب چند سایت مختلف را بررسی کردم. مناسبترین قیمت را در سایت هتلیار پیدا کردم و برای 5 شب میهمان هتل شدم.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 600 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات