نقد و بررسی هتل سرای عامری ها کاشان به قلم رضا علوانی


مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 این هتل با چشم اندازی زیبا و محیط آرام و بدون سر و صدا و بصورت کاملا سنتی با امکانات ویژه در و سط شهر و نزدیک به مکان های دیدنی و باستانی شهر قرار دارد اکثر گردشگران خارجی که از شهر باستانی کاشان دیدن می کنند به علت نزدیک بودن این هتل به دیکر مکان های باستانی شهر و خصوصا خود هتل که یک اثر باستانی و زمانی یکی از خانه های وزیر آن زمان بوده ‘ دیدن می کنند . از لحاظ ابعاد و امکانات کاملا وسیع و دارای امکانات به روز و در عین حال باستانی می باشد

ویژگی هتل

 این هتل دارای ویژگی های منحصر به فرد است و یکی از مهمترین ویژگی های آن باستانی و سنتی بودن آن است . دارای اتاق های به سبک قدیم و سنتی و در عین حال به روز دنیا است. و در واقع نه تنها هتل است بلکه یک اثر تاریخی است . به عبارتی با یک تیر دو نشان را زد اول اینکه از آثار قدیمی آن دیدن کرد و دوم اینکه محیط راحت و دلپذیری دارد که می توان در آن استراحت و خاطرات به یاد ماندنی زیادی با خود به ارمغان آورد .

اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 در اطراف هتل رستوران های سنتی و منطق دیدنی فروانی وجود دارد که بدون هدر رفتن زمان و وقت خود راحت از آن ها دیدن کرد و استفاده نمود .

این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 به تمام کسانی که عاشق آثار باستانی و گردشگری هستند پیشنهاد می شود که یکبار هم شده ازاین هتل و فضای دلنشین آن استفاده نمایند .

چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 در تمام فصول. بخصوص تعطیلات نوروز و تابستان .

تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 قیمت ها به نسبت کیفیت و امکانات هتل خوب است . چونکه نه تنها هتل است بلکه یک اثر باستانی است .

چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

 نزدیک بودن به بازار و مکان های خرید و غیره می باشد .

سایر موارد

 بهترین روش در پرداخت حد اقل قیمت استفاده از سایت هتل یار hotelyar است .