یک‌شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل سقا مشهد
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 یک هتل کوچیک با موقعیت خیلی بد که باتوجه به آدرسی که در سایت ثبت شده به هیچ عنوان نمی تونید به راحتی پیدا کنید و باید با پرس و جو کردن و تماس با هتل شاید بتونید پیدا کنید . بدلیل اینکه این هتل در یک خیابان و یا کوچه با آدرس سر راست قرار نداره و باید انقدر از کوچه های مختلف بگذرید تا به هتل برسید و در ضمن این هتل پارکینگ درست و حسابی هم نداره و اگر کمی دیر به هتل برگردید امکان داره جای پارک نداشته باشید و حتی تو کوچه هتل هم نتونید پارک کنید و همچنین اگر هم بتونید در پارکینگ پارک کنید باز امکان داره به سختی و با جابجا کردن ماشین های دیگر بتونید از هتل خارج بشید. اتاق های هتل هم خیلی جالب نیست و به فرض یه اتاق دو تخته فقط یک تخت و یک یخچال داره و عملا کمد و یا محلی برای قرار دادن چمدان و ساک و یا حتی لباس وجود نداره . رستوران هم یک رستوران نقلی با منو غذای محدود و کیفیت غذای خیلی متوسط هست .


ویژگی هتل

 هیچ ویژگی خواصی نداره .


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 اطراف هتل که فقط کوچه پس کوچه هست و فقط بعد از گذشتن از آنها به بازار رضا می تونید برسید .


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 هتل فقط به کسانی که ناچار به گذراندن و اقامت شب دارن پیشنهاد میشه ، چون نه ویو درست و حسابی داره و نه خیلی آرومه و نه اینکه مسیر رفت و آمد به هتل مناسبه. در کل به نظرم کمی هزینه بیشتر و کمی هم جستجو کنید قطعا هتل با امکانات و موقعیت بهتر پیدا خواهید کرد.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 فقط زمانی که هیچ هتلی با موقعیت و امکانات بهتر نتونستید پیدا کنید به این هتل مراجعه کنید .


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات