پنج‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل آزادی تهران
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

هتل پنج ستاره ی آزادی در شمال تهران در دامنه ی کوه های البرز واقع شده و از نظر جغرافیایی در یکی از بهترین مناطق آب و هوایی تهران واقع شده است. هتل دارای چند رستوران ، کافی شاپ ، اینترنت و امکاناتی مانند استخر می باشد.


ویژگی هتل

 من چند بار چه برای سفر های کاری و شرکت در سمینارهای تخصصی و یا با خانواده برای تفریح در هتل آزادی اقامت داشته ام. دکوراسیون داخلی هتل در سالهای اخیر بازسازی شده و به جرات می توان لابی هتل را با بهترین هتل های پنج ستاره ی نقاط مختلف دنیا مقایسه کرد. در مناسبتهای مختلف مانند عید نوروز، شب یلدا و کریسمس نیز آرایش لابی فوق العاده است. پرسنل هتل بخصوص در یخش پذیرش میهمان بسیار گرم و صمیمی و همچنین کار آزموده عمل می کنند.قسمت خانه داری نیز به نظر من بسیار خوب انجام وظیفه می کنند . رستوران ایتالیایی واقع در لابی با غذا و دکوراسیون فوق العاده باعث غرور است و می توان برای مناسبتها و مهمانان خاص به پذیرایی فوق العاده ی آن اطمینان کرد. منظره ی چشم گیررستوران بام نیز تماشایی است و می توان ساعاتی را در آن به خیال تهران بی دود و دم قدیم به سر برد. من هر بار در اتاقهای دو تخته اقامت داشته ام که می توانم بگویم درمقایسه با هتلهای پنج ستاره ی اروپایی از نظر مساحت به طور متوسط بیشتر و از نظر دکوراسیون خوب و قابل قبول است. رستورانی که در آن صبحانه سرو می شود از نظر مساحت خوب ولی تعداد میزها کافی نیست. صبحانه از نظر کیفی استاندارد بوده ولی از نظر روش پذیرایی نقصهایی دارد. به عنوان مثال خوب است که نوشیدنیهایی مثل قهوه و یا چایی توسط پرسنل میزبان و بر سر میزها سرو شود. به نظر من بهتر می بود اگر لباسهای پرسنل با طراحی شرقی و ایرانی آمیخته می شد و یا در موقعیتهای خاص مثل پذیرایی در رستوران ها ی هتل به شکلی متفاوت تر بود. برای تبدیل ارز نیز خوب است که پذیرش هتل امکانات آن را فراهم کند تا میهمانان دچار سر در گمی نشوند. در مجموع به نظر من هتل آزادی هم از نظر موقعیت و هم از نظر کیفیت عالی است و من قطعا آن را به دوستانم پیشنهاد خواهم کرد.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

هتل در دامنه ی کوه واقع شده  و از نظر آب و هوایی در محلی بسیار مناسب است. رستوران های هتل بخصوص رستوران ایتالیایی واقع در لابی بی نظیر است. فاصله ی هتل از بازار تجریش تهران که از مناطق دیدنی است ، زیاد دور نیست. هر چند برای رفتن به موزه ها در هر صو رت بایستی ترافیک سنگین تهران را تحمل کرد. خوشبختانه فاصله ی هتل از نظر زمانی تا فرودگاه زیاد نیست. من بیشتر وقتها حدود نیم ساعت بیشتر در ترافیک نبوده ام که شاید خوش شانسی من بوده باشد.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 به نظر من اقامت در هتل آزادی هم به لحاظ موقعیت و هم امکانات چه برای سفر کاری و چه تفریحی عالی است.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 بهترین زمان برای اقامت به نظر من ایام تعطیلات است که تهران نیز خلوت بوده و خیلی راحت می توان از ارامش قبل و یا بعد از طوفان این شهر پر هیاهو لذت برد.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 به نظر من از نظر قیمت و در مقایسه با هتل های دیگر پنج ستاره ی تهران و در صورت رزرو از طریق سایت هتل یار اقامت در هتل با صرفه و اقتصادی است.


سایر موارد

 من هر بار از طریق هتل یار این هتل را رزرو کرده ام که سال گذشته تا پنجاه درصد صرفه جویی کردم امسال میزان تخفیف حدود چهل درصد بود.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات