پنج‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل پارسیان همدان
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 این هتل نزدیک عباس آباد همدان در منطقه ای خوش آب و هوا و نه چندان شلوغ واقع شده.از یک سمت نمای عباس آباد و از سمت دیگر خیابان مشاهده می شود.


ویژگی هتل

 1(وجود عابر بانک بسیار بسیار کمک بزرگی بود. 2(غذای با کیفیت رستوران و بار نهار و صبحانه که بسیار مفصل و شکیل چیده میشد ،به خصوص خوردنیهای محلی مثل انواع کلوچه های همدان و ترشیهای مخصوص. 3(کافی شاپ پشت هتل که سرباز بود فضای دل انگیزی برای سرو نوشیدنی بود.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 نزدیک منطقه زیبای عباس آباد و بازارچه محلی و همینطور پارک بزرگی برای پیاده روی و همینطور سفره خانه و...در همان پارک که روبروی هتل بود.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

افراد متوسط رو به بالا.به دلیل اینکه خرج کردن داخل هتل بسته به هر فرد متفاوت میباشد.شما میتوانید کمی بیشتر هزینه کنید و از غذاهای خوش مزه هتل میل نمایید با تنها به منظره عباس آباد در اتاقتان اکتفا کنید.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 بهار و اواخر تابستان و اوایل پاییز


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 همه چیز متناسب بود. من و همسرم واقعا لذت بردیم


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

 2 نکته منفی در مورد این هتل این بود که 1)متاسفانه در سالن نشیمن هتل دو نفر از کارمندان نوحه ای با صدای بلند با گوشی همراهشان در حال گوش کردن بودند که باعث شد نفراتی که در لابی نشتسته بودند احساس بدی پیدا کنند . 2)کندی کارمندان بود که وقتی میخواستن چیزی رو سرو کنن کمی طول میکشید ،ما درخواست دادیم که میخوایم نسکافه رو در حیاط پشتی هتل بنوشیم که چون میزها هنوز چیده نشده بودن این امکان وجود نداشت،هرچند چیدن یه میز جهت جلب توجه مشتری کار بسیار دشواری نیست اما اون شب به طور کلی هیچ میزی در حیاط پشتی چیده نشد .چون احساس مسئولیت نسبت به خواسته مشتری در کارمندان ایرانی و علی الخصوص شهرستانی کمتر دیده میشود.


سایر موارد

اگر در فصل های شلوغ مسافرت نکنید میتوانید حداقل قیمت را بنا به تخفیف لحاظ شده پرداخت نمایید.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات