چهار‌شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل آزادی خزر هایت سابق چالوس
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 هتل هایت خزر ، در استان مازندران و در 20 کیلو متری شهر چالوس در مقابل شهرک نمک آبرود واقع شده است. اراضی آن با وسعت زیاد شامل ساحل اختصاصی ، امکانات اقامتی بسیار خوب ، و اراضی جنگلی مرتبط به سایت ، امکانات مناسب استراحت و گذران اوقات فراغت برای خانواده فراهم می سازد. امکانات ورزشی - پیاده روی - ساحل زیبا - و دریا ، این فرصت را به وجود آورده تا بدون نیاز از خارج شدن از هتل ، اوقات خوشی را بتوان گذراند.


ویژگی هتل

 اقامت برای خانوار ها در انواع واحد های سکونتی ، اطاق 1،2، 3 خوابه و سوئیت های بزرگ و کوچک انتظار ات همه نوع آدم ها و سلایق مختلف برآورده میسازد. فضای بازی - ورزشی - فضای سبز و نزدیکی به طبیعتی زیبا ، با ساحل - دریا و جنگل همگی تنوع سلایق و افراد مختلف را پاسخگو است.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 استان زیبای مازندران ، اگر چه تنوع امکانات مختلف را در خود دارد و بخصوص منطقه نمک آبرود این امکانات مختلف سرگرمی - تفریح - رستوران و مناطق دیدنی زیادی دارد. لیکن جاذبه های هتل هایت به میزانی است که ضرورتی برای خارج شدن از آن برای یک هفته تا ده روز را ، مسافران احساس نمی کنند.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 هتل هایت برای تمام کسانی که میخواهند مسافرتی به یاد ماندنی داشته باشند و اوقات خوشی را با خانواده و دوستان تجربه کنند ، توصیه می شود. تمام گروه های سنی از کودک - نو جوان و جوان -بزرگسال و افراد مسن ، با انواع سلایق میتوانند از بهترین امکانات موجود اقامتی بهره مند شوند.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

  طبیعت زیبای شمال ، کشش لازم را برای سفر به این هتل را در طول سال فراهم میسازد. لیکن بهترین ایام اردیبهشت ماه و شهریور ماه یا مهر ماه است. ولی این به این معنی نیست که تجربه ایام دیگر سال را در استفاده بردن از امکانات این هتل نداشته باشیم.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 هزینه پرداختی برای استفاده از این هتل با مقایسه دیگر امکانات اقامتی نشان گر آنست که قیمت پرداختی برای اقامت در این هتل بسیار کم تر و ارزان تر است. اگرچه به نظر میآید هزینه اقامت بالاست . لیکن ناچیز بودن آن در مقایسه با امکا نات دیگر اقامت گاه ها مشاهده میشود.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

 آرامش - زیبای طبیعت و محیط استثنایی استقرار هتل ومحیط بلا فصل آن و امکان بهره گیری از زیبایی دریا و جنگل حداقل هایی است که در جایی ذیگر نمیتوان تجربه کرد


سایر موارد

 بدیهی است که در زمان های خارج از فصل مسافرتی و وسط ایام هفته میتوان از تخفیفات و بهترین سرویس این هتل بهره برداری کرد.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات