جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل آسمان اصفهان
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 هتلی بسیار مجلل و با شکوه، 11 طبقه ، طبقه آخر رستوران گردان با غذاهای بی نظیر ، یکی از بهترین نقاط شهر اصفهان، دارای استخر، سونا و جکوزی بسیار تمیز، برخورد تمامی پرسنل با میهمانان عالی، به نظر بنده جدا از تمام امکانات یک هتل برخورد کارکنان مجموعه و احترامی که به میهمان می گذارند از اهمیت والائی برخوردار است. پرسنل هتل فوق بصورت کاملاً حرفه ای ( نگهبانان، متصدی پذیرش، کارکنان استخر، کارکنان رستوران ) با میهمان برخورد و ادب و نزاکت را همواره حفظ می کنند؛ برعکس برخی هتلهای سطح پایین و بسیار بدی مثل هتل حافظ شیراز( که البته توضیحات آن هتل که چه عرض کنم مسافرخانه را در قسمت مربوط به خودش توضیح می دهم) من و همسرم لحظات آرامی را در این هتل بی نظیر سپری نمودیم و اگر بار دیگر قصد سفر به شهر اصفهان را داشته باشیم، قطعا یکی از انتخابهای ما این هتل زیباست.


ویژگی هتل

 مدرن؛ شیک؛ امکانات قابل قبول؛ پرسنل آزموده با رفتاری حرفه ای


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 باغ پرندگان که مجموعه ای به نظیر در چند دقیقه ای از هتل می باشد. و بسیاری دیگر از مناطق دیدنی اصفهان ..............


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

اگر بدنبال عزت احترام آرامش و راحتی خود و عزیزان خود می باشید هتلی ایده آل می باشد.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 قطعاً فصل بهار عالی است.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 خوب


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

 در پایان از مدیریت و پرسنل فهیم هتل آسمان تشکر می کنم.


سایر موارد

 در فصولی که مسافرت عامه مردم کم است. ( اردیبهشت، مهر، آبان ... تا 20 اسفند) فصل شلوغی ( 20 اسفند تا 20 فروردین و 3 ماهه تابستان بطبع بدلیل افزایش تقاضا جهت اسکان بخصوص ایام نوروز قیمت ها بسیار بالاتر خواهد بود.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات