جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل آپارتمان کوروش مشهد
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

اگر به دنبال فضایی آرام در قلب پرهیاهوی شهر مشهد هستید و نمی خواهید برای دست یافتن به آن هزینۀ بالایی پرداخت کنید، این هتل گزینه ای منطقی خواهد بود. با وجود آن که ساختمان هتل کوروش، ساختمانی تازه ساز به حساب نمی آید، واحد آپارتمانی که در اختیار شما خواهد بود، طراحی بسیار مناسبی دارد و با داشتن مبلمان نسبتا خوب و اتاق خوابی پاکیزه، فضایی آرام برای شما فراهم می کند.


ویژگی هتل

واحدهای این هتل با داشتن آشپزخانه(مجهز به اجاق گاز و یخچال)، اتاق خواب، سرویس بهداشتی(با امکان انتخاب سرویس فرنگی یا عادی) و تلویزیون، نیازهای شما را برآورده می سازد و البته آزادی برای طبخ غذا داخل واحد و در صورت فولبرد بودن، امکان صرف غذا داخل واحد و سرویس دهی مناسب کارکنان، شرایط مناسبی برای مسافران ایجاد می کند. نداشتن پارکینگ اختصاصی از نقاط ضعف هتل است که البته وجود پارکینگی عمومی دقیقا در پیاده روی کنار آن، می تواند این نقطه ضعف را بپوشاند.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

  گذشته از آن که هتل فاصله زیادی با حرم امام رضا (ع) ندارد، واقع گشتن آن در بلوار مدرس، می تواند برای اهل فرهنگ عامل مهمی باشد؛ چرا که اگر سفر شما در روز جمعه باشد، در پیاده روهای این بلوار، جمعه بازار کتاب برپا می شود و از آن گذشته، در کل شما فاصله چندانی با کتاب فروشی های مطرح مشهد، از جمله پاساژ کتاب مهتاب ندارید. برای افرادی که اهل خرید هستند نیز، نزدیکی بازار جنت به این هتل می تواند جذاب باشد. همچنین اگر اهل خرید کفش و محصولات چرمی هستید، در این هتل با برج آلتون و مغازه های اطراف آن، فاصلۀ چندانی ندارید.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 این هتل با توجه به قیمت های آن، به افرادی که دنبال امکانات لوکس و ویژه نیستند ولی خواهان امکانات حداقلی برای آسایش و آرامش در سفرند، پیشنهاد می شود. چنان که به تفصیل اشاره شد، با توجه به نزدیکی کتاب فروشی ها، اهالی فرهنگ، با توجه به برخی بازارها، آن هایی که اهل خرید هستند و با توجه به فاصله نه چندان زیاد با حرم اگر هدف شما زیارت است، این هتل می تواند مناسب باشد.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

به نسبت امکانات و سرویس دهی خوب کارکنان، قیمت های این هتل معقول و منطقی هستند.


سایر موارد

اگر از طریق سایت هتلیار، هتل را رزرو کرده باشید، با توجه به نگرش مثبت کارکنان هتل و مقطوع بودن قیمت ها، با مشکلی مواجه نخواهید شد.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات