پنج‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل بزرگ رامسر
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 به طور کلی هتل بزرگ رامسر و هتل کناری آن هتل قدیم هر دوی آن ها جزو آثار باستانیست و می بایستی در راستای محافظت از این بناهای تاریخی که به ترتیب 50 ساله و 90 ساله هستند محافظت شود. امکانات رستوران و کافی شاپ هتل خوب است و موقعیت جغرافیایی آن بعلت واقع شدن در طبیعت بکر جنگل های استان مازندران یک منظره بی بدیل را از خود بجای گذاشته.


ویژگی هتل

 از ویژگی های منحصر به فرد این هتل فقط به جاذبه طبیعی بودن و جزو آثار باستانی بودن آن می توان اشاره کرد.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

در نزدیکی 100 متری هتل کاخ مرمر خاندان پهلوی قرار گرفته که آن را به شکل موزه درآورده اند و دیدن آن خالی از لطف نیست.بزرگترین مرکز تفریحی و دیدنی در نزدیکی هتل تله کابین رامسر است و رستوران ایلی میل را در این مجموعه حتما پیشنهاد میکنم و از دیگر جاهای دیدنی آن روستای جواهرده است.از رستوران های خوب نزدیک هتل میتوان به رستوران برادران و فست فود کنتاکی استار که روبروی رستوران برادران واقع شده است اشاره کرد.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

من به شخصه این هتل را به کسانی پیشنهاد میکنم که به دنبال دیدن بناهای تاریخی هستند بروند.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 بهترین زمان سفر به این هتل از یکم تا دهم خرداد ماه است چون آب و هوای به نسبت بهتری هم دارد.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 من از قیمت این هتل فقط کمی گله مندم.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات