نقد و بررسی هتل توریست اصفهان به قلم رضا


مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 هتل توریست واقع در ابتدای تقاطع خیابان عباس اباد به چهارباغ عباسی و نزدیک میدان انقلاب و سی و سه پل است.به لحاظ جغرافیایی در بهترین خیابان و مرکز ثقل اثار تاریخی است.

ویژگی هتل

هتل دارای کافی شاپ درهمکف و دارای نورپردازی و تزیینات داخلی قابل توجه است. وسایل داخل اتاقها تازه و تمیز و ست شده و بسیار شیک هستند.

اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 علاوه بر کافی شاپ داخل هتل و صبحانه رایگان هتل با منوی قابل توجه ،دقیقا در روبروی هتل توریست یک رستوران مجلل با گچبریهای سنتی به نام شهرزاد برای صرف ناهار و شام وجود دارد. ضمن انکه در مجاورت هتل انواع فستفودفروشیهای بزرگ و کوچک وجود دارند.جذابیت این هتل در نزدیک آن به سی و سه پل است و با چند دقیقه پیاده روی در طول چهارباغ میتوان به میدان نقش جهان دسترسی پیداکرد.یا با یک کورس تاکسی در نزدیک هتل به کلیسای وانک یا پل خواجو رفت.

این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

بهترین ویژگی هتل توریست ،شیک و تمیز و بودن و در مرکز ثقل آثار تاریخی قرار داشتن ودر عین حال مناسب بودن قیمت اقامت در آن میباشد که همه میتوانند از این موارد مثبت استفاده نمایند.

چه زمانی به این هتل سفر کنیم

از لحاظ هتل فرقی برای زمان اقامت وجود ندارد ولی در ایام نوروز و فصل بهار به خصوص اردیبهشت که اوج مسافرت توریستهای خارجی به اصفهان است از مدتی قبل به فکر رزرو هتل از طریق سایت هتلیار باشید.

تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

قیمت اقامت درهتل در مقایسه با محل هتل و ساختمان شیک و لوازم تمیز و شیک اتاقهای هتل بسیار مقرون به صرفه است.

سایر موارد

 از طریق سایت هتلیار میتوان از تخفیفات دوره ای هتل در زمانهای افت مسافران استفاده کرد.