پنج‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل توریست اصفهان
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 هتل توریست واقع در ابتدای تقاطع خیابان عباس اباد به چهارباغ عباسی و نزدیک میدان انقلاب و سی و سه پل است.به لحاظ جغرافیایی در بهترین خیابان و مرکز ثقل اثار تاریخی است.


ویژگی هتل

هتل دارای کافی شاپ درهمکف و دارای نورپردازی و تزیینات داخلی قابل توجه است. وسایل داخل اتاقها تازه و تمیز و ست شده و بسیار شیک هستند.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 علاوه بر کافی شاپ داخل هتل و صبحانه رایگان هتل با منوی قابل توجه ،دقیقا در روبروی هتل توریست یک رستوران مجلل با گچبریهای سنتی به نام شهرزاد برای صرف ناهار و شام وجود دارد. ضمن انکه در مجاورت هتل انواع فستفودفروشیهای بزرگ و کوچک وجود دارند.جذابیت این هتل در نزدیک آن به سی و سه پل است و با چند دقیقه پیاده روی در طول چهارباغ میتوان به میدان نقش جهان دسترسی پیداکرد.یا با یک کورس تاکسی در نزدیک هتل به کلیسای وانک یا پل خواجو رفت.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

بهترین ویژگی هتل توریست ،شیک و تمیز و بودن و در مرکز ثقل آثار تاریخی قرار داشتن ودر عین حال مناسب بودن قیمت اقامت در آن میباشد که همه میتوانند از این موارد مثبت استفاده نمایند.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

از لحاظ هتل فرقی برای زمان اقامت وجود ندارد ولی در ایام نوروز و فصل بهار به خصوص اردیبهشت که اوج مسافرت توریستهای خارجی به اصفهان است از مدتی قبل به فکر رزرو هتل از طریق سایت هتلیار باشید.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

قیمت اقامت درهتل در مقایسه با محل هتل و ساختمان شیک و لوازم تمیز و شیک اتاقهای هتل بسیار مقرون به صرفه است.


سایر موارد

 از طریق سایت هتلیار میتوان از تخفیفات دوره ای هتل در زمانهای افت مسافران استفاده کرد.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات