سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل آسمان کلاچای
ویژگی هتل

دسترسی بسیار آسان، کنار جاده اصلی، کیفیت اتاق ها مناسب است، از طبقه چهارم به دریا هم دید وجود دارد و در سکوت کامل صدای امواج هم شنیده می شود. اینترنت پرسرعت در همه اتاقها قابل دسترس هستش


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

پیاده حدود 10 دقیقه تا دریا فاصله دارد. ساحل دریا نسبتا تمیز و وسیع است. علاوه بر این می توان با خودرو شخصی تا لب ساحل رفت. از یکسو به رامسر و از سوی دیگر به لاهیجان منتهی میشه.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

به طور کلی بهترین موقع برای مسافرت به این شهر اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت هستش چون همه چیز ارزونتره و از طرفی خلوت هم هستش.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

من خیلی هتل نرفتم. ولی از آرامش این هتل خوشم اومد. صبحانه هتل خیلی مفصل نبود ولی برخورد پذیرش مناسب بود. خانم جوانی که به ما خوشامد گفت، هم در مورد دیدنیهای شهر به ما اطلاعات داد و هم از ما سوالاتی پرسید تا بتواند به بهترین شکل خدمات دهی انجام بده، در مورد کیفیت غذاش هم اطلاعاتی ندارم.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات