چهار‌شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل خانه سبز مشهد
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

این هتل واقع در انتهای خیابان شیرازی ،جنب مجتمع تجاری نصر واقع شده است و دارای 6 طبقه واحد اقامتی ،1 طبقه رستوران و 2 طبقه پارکینگ میباشد. این هتل در یکی از شریان های اصلی شهر واقع شده که عبور و مرور به اکثر نقاط شهر را راحت کرده است.


ویژگی هتل

قیمت متناسب با خدمات.نزدیکترین هتل در منطقه که خارج از محدوده ترافیکی میباشد.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

دسترسی به هر نقطه از شهر (مکانهای تفریحی و گردشگری مانند کوهسنگی ،پارک ملت و آرامگاه نادری و بازارها )راحت میباشد.و البته در مجاورت هتل مرکز خرید نصر میباشد.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

این هتل رو برای کلیه افرادی که که میخواهند به دور از شلوغی اطراف حرم مطهر و البته با فاصله مناسب از حرم باشند توصیه میکنم.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

اگرچه در ایام غیر پیک میتوانیم از تخفیفات ویژه هتل استفاده کنیم ولی قیمت هتل در ایام پیک نسبت به هتل های مشابه بسیار مناسب میباشد.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

اگر رزرو خود را به صورت فولبرد تنظیم کنید میتوانید با هزینه ی خیلی اندک از متنوع ترین غذاهای ایرانی و فست فود برای وعده های غذایی ناهار و شام استفاده کنید.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات