یک‌شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل آپارتمان زرین قم
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

فاصله مناسب تا حرم در حدود ده دقیقه، داخل کوچه، نزدیک به راه آهن ، نزدیک به رستوران و مراکز خرید مناسب (نسبت به اطراف حرم)


ویژگی هتل

فضای لابی مناسب، فاقد رستوران و تنها دارای چند میز و صندلی جهت صرف صبحانه،فضای اتاق حدود 24 متر، دیوارهای اتاق تمیز و خوب، تخت ها معمولی و استر دشک تخت ها کثیف،ملحفه و روکش بالش ها تمیز، دارای دوش و سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی، دوش حمام فاصله خیلی کمی با سرویس فرنگی داشت که زیاد جالیب نبود،فاقد مسواک، کولر گازی اتاق دارای صدای زیاد و ریزش آب به داخل اتاق بود، فاقد روشنایی طبیعی مناسب، روشنایی اتاق(مهتابی و لامپ) خیلی خوب بود، دارای کمدهای خوب و مناسب، اجاق گاز خیلی معمولی، صبحانه بوفه و در حد هشت هزار تومان نبود. برخورد پرسنل خیلی خوب، نظافت هتل خوب، در کل اتاق جهت یک هتل آپارتمان دو ستاره در حد متوسط به بالا و رو به خوب بود.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

نزدیک به رستوران و مراکز خرید مناسب (نسبت به اطراف حرم)


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

افرادی که میخواهند اقامتی ارزان در سوئیتی مناسب، تمیز و با امکگانات اولیه داشته باشند.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

با توجه به گرمای هوا در قم، در فصل های پاییز و خنک سال


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

هزینه پرداختی برای استفاده از این هتل با مقایسه امکانات اقامتی مراکز دیگر نشان گر آنست که قیمت پرداختی برای اقامت در این هتل مناسبو ارزان بوده است.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

بدیهی است که در زمان های خارج از فصل مسافرتی و وسط ایام هفته میتوان از تخفیفات و بهترین سرویس این هتل بهره برداری کرد.


سایر موارد

در اواسط هفته و در فصول غیر پیک اقدام به سفر شود.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات