یک‌شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل شادی سنندج
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 این هتل در یکی از بهترین موقعیت های جغرافیایی شهر زیبای سنندج واقع شده است، که در واقع یکی از درگاههای ورودی شهر سنندج از سمت کرمانشاه می باشد.این هتل در ارتفاعات شهر سنندج واقع گردیده و اتاق های هتل مشرف به دشت زیبا و فضای سبز بسیار عالی هتل می باشد.


ویژگی هتل

در هنگام ورود به این هتل و پس از عبور از فضای سبز بسیار عالی، خدمات و قسمت پذیرش با رویی گشاده از مهمانان استقبال نموده که این خود صحه ای بر مهمان نوازی مردمان خونگرم کردستان دارد.اتاق های هتل بسیار تمیز و دلباز بوده و مجهز به بار کامل و سرویس کامل تهیه چای می باشند. اتاق ها دارای منظره بسیار زیبای از فضای سبز هتل و دشتی پهناور که اتوبان کرمانشاه به سنندج در آن واقع گردیده می باشد. نور اتاق ها و تجهیزات تهویه هوا در این هتل بسیار مناسب بوده است.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 این هتل شامل بازارچه صنایع دستی از هنرهای مردمان هنرمند کردستان می باشد. می توان به چوبهای خراطی شده و مجسمه های چوبی که از هنرهای بسیار زیبای این خطه می باشد اشاره نمود. این هتل زیبا دارای یک رستوران بسیار لوکس و زیبا در آخرین طبقه است که این رستوران دارای منظره بسیار زیبایی می باشد. یکی ار نقاط قوت این هتل که می توان به آن اشاره کرد، ارائه انواع غذاهای محلی و نان محلی که خاص منطقه کردستان است.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

سفر به این هتل می تواند به یکی از خاطرات بی بدیل هر خانواده ایرانی تبدیل گردد.از آنجا که کشور عزیزمان ایران با قومیت ها و شرایط اقلیمی مختلف عجین شده است، استان کردستان با مهمان نوازی و مردمان خونگرم و طبیعت چشم نواز و بی مانندش،یکی از مناطقی است که نمی توان بی تفاوت از کنار آن گذشت،حال که شهر سنندج مزین به هتلی بسیار زیبا و دلچسب به نام هتل شادی می باشد،چه خوب است که خاطراتی به یاد انگیز برای خود و خانواده بسازیم.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 از آنجایی که استان کردستان 4 فصل می باشد،بازدید از این هتل در هر کدام از فصول سال زیباییها و مزیت های خود را داراست.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 قیمت هتل در قیاس با کیفیت و امکانات هتل بسیار مطلوب می باشد.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

با سفر به شهر زیبای سنندج و اقامت در این هتل خاطرهای به یاد ماندنی برایتان آرزومندیم


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات