چهار‌شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل خانه سبز مشهد
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

این هتل در انتهای خیابان شیرازی نرسیده به میدان توحید قرار گرفته است..دارای هفت طبقه واحد اقامتی میباشد.


ویژگی هتل

هتل قیمتهایی خیلی مناسبی برای کسانی که رزروشان با صبحانه و ناهار وشام بود تعریف کرده بود و واقعا من منوی فولبرد رو که دیدم تنوع غذایی خوبی داشت.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

اطراف هتل ایستگاههای اتوبوس داخل شهری وجود دارد که به اکثر مکانهای تفریحی مثل پارک ملت و کوهسنگی و پارک وکیل آباد و بازار الماس شرق میشه با هزینه خیلی کم رفت و امد کرد.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

اگر زمان رزرو این هتل در سایت لیست نوع واحد های اقامتی این هتل رو ببینید متوجه میشید این هتل همه نوع واحد اقامتی برای خانواده های کم جمعیت و پرجمعیت رو داره. و خانواده های جمعیتی میتونن از آپارتمانهای این هتل که شامل چند اتاق خواب مجزاست استفاده کنن .


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

هزینه های اقامت در این هتل نسبت به هتلهای سه ستاره همتراز خودش مناسب تر بنظر میاد. قیمت اقلام کافی شاپ و علی الخصوص رستوران نسبت به کیفیت ارایه شده خیلی مناسب است.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

با تشکر از پرسنل هتلیار


سایر موارد

این طور که من تو تاریخ های مختلف قیمت هتل رو چک کردم ظاهرا اکثر ایام سال این هتل تخفیفاتی رو برا ی مهمانان قائل میشه.حتی ایام پیک .


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات