جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل فجر آبشار لاهیجان
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

این هتل در آدرس استان گیلان ، لاهیجان ، ابتدای بلوار لاهیجان لنگرود ، جنب کلوچه نادری ، هتل فجر لاهیجان قرار گرفته است.قرار گرفتن در این مکان امکان دستیابی به شهرهای اطراف را به راحتی به شما میدهد.این هتل درست در نقطه ای قرار گرفته که به راحتی دسترسی به داخل شهر و در صورت نیاز به کمریندی شهر را به شما می دهد.


ویژگی هتل

 این هتل دو ستاره می باشد .محوطه ی سبز بسیار زیبایی دارد.فضای پارک ماشین بزرگ می باشد.اطاق های هتل شامل آپارتمان دوخوابه 6 تخته ،سوئیت 5 تخته ،سوئیت 6 تخته ،اتاق دو تخته ،اتاق سه تخته ،سوئیت چهار تخته می باشد.سرویس خواب ها و ملحفه ها بسیار تمیز می باشد.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 فضای سبز هتل بسیار لذت بخش و زیبا می باشد.فضای بازی برای کودکان دارد.با توجه به دیدی که از داخل اطاق نسبت به محوطه بیرون وجود دارد می توان کودکان را به تنهایی به فضای بازی فرستاد.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 من این هتل را به خانواده ها توصیه میکنم.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

فضای سبز هتل در تمامی فصول زیبا می باشد.در فصل هایی که رطوبت هوا کمتر باشد امکان استفاده بیشتری از فضا می باشد.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 متناسب می باشد.


سایر موارد

 از طریق رزرو هتل از سایت هتل یار می توان از تخفیف برخوردار شد.ضمن اینکه می توانید از مشاوره ی خوب پرسنل هتل یار برخوردار شوید.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات