چهار‌شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل ایران زمین مشهد
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

هتل ایران زمین هتلی کوچک اما نوساز ، شیک و تمیز است. امکانات ارائه شده توسط هتل بسیار خوب و در حد هتل های چهار ستاره است. از نظر موقعیت جغرافیایی نزدیک به حرم بوده و در هر ساعت از شبانه روز می توانید پیاده به حرم بروید. اما قرار گرفتن هتل در داخل کوچه فرعی و باریک شاید تنها نکته منفی برای این هتل باشد.


ویژگی هتل

1- نوساز، تمیز و شیک 2- ارزان و نزدیک به حرم 3- امکانات در حد هتل چهار ستاره


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

سرویس تورهای گردشی مستقر در هتل اطلاعات کافی نسبت به مناطق تفریحی و گردشگردی شهر مشهد را در اختیار شما قرار می دهد شما می توانید از تورهای این آژانس نیز با اطمینان خاطر استفاده نمایید. خوردن یک وعده شیشلیک در دهکده شاندیز را از دست ندهید همچنین اگر به هیجان علاقه دارید سرزمین موجهای آبی را فراموش نکنید.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

به کسانی که هتل ارزان ، تمیز و شیک با امکانات در سطح هتل چهار ستاره را در نظر دارند و می خواهند نزدیک به حرم نیز باشند توصیه می شود.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

شهر مشهد از آن جمله شهر هایی است که شرایط سفر به آنجا در هر زمانی فراهم است.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

کیفیت و امکانات هتل در حد هتل های چهار ستاره است و قیمت آن مناسب می باشد. به خصوص قیمت اتاق های 2 و 3 تخته همراه با تخفیف هتل یار بسیار ارزان است.


سایر موارد

اتاق های 2 یا 3 تخته را با تخفیف هتل یار رزرو کنید.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات